Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek!

Podpórki pod strzałę

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Podpórki pod strzałę do łuków klasycznych i bloczkowych, ze względu na swoje przeznaczenie nazywane także podstawkami. Pozwalają na stabilne oparcie strzały, poprawiają komfort strzelania z łuku i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo oddania celnego strzału. Istnieją podstawki wykonane z tworzyw naturalnych np. z włosia lub z tworzyw sztucznych. W ofercie Militaria.pl znajdują się przede wszystkim podstawki wykonane z tworzywa sztucznego, bo są bardziej wytrzymałe od podpórek wytworzonych z naturalnych materiałów.

Podpórka pod strzałę mocowana jest do majdanu. Do montażu najczęściej służy taśma samoprzylepna oraz śruba. Prosty montaż za pomocą śruby sprawia, że podstawka może zostać zamocowana praktycznie do każdego łuku, pod warunkiem, że wyposażono go w odpowiedniej wielkości otwór na śrubę.
Istnieją podstawki dla osób praworęcznych, leworęcznych, jak i wersje pasujące do obu typów łuku. W naszej ofercie można znaleźć zarówno podstawowe modele podstawek, jak i bardziej zaawansowane, pozwalające na regulację pozycji i stosowanie z każdym rodzajem strzał.