Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Wiatrówki karabinki na naboje CO2 - 88g

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Producent
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Rodzaj śrutu
Blowback
Energia początkowa
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

19 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1649,00 zł

19 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Karabinki zasilane sprężonym dwutlenkiem węgla z kartusza o pojemności 88 g. W karabinkach tego typu śrut wystrzeliwany jest poprzez rozprężenie gazu z kartusza. Główną zaletą tych wiatrówek jest prowadzenie ognia półautomatycznego — strzelec po każdym strzale nie musi każdorazowo napinać sprężyny, jak ma to miejsce w wiatrówkach klasycznych. Wydajny układ gazowy pozwala na oddanie wielu strzałów z jednego kartusza. W naszej ofercie znajdziecie licencjonowane wiatrówki karabinki na CO2 88g takich firm jak Walther, Sig Sauer czy Beretta.

Wiatrówki karabinki na CO2 88g, to grupa wiatrówek, w których za napęd odpowiada sprężony dwutlenek węgla znajdujący się w kartuszu. Nabój z CO2 jest przykręcany do karabinka najczęściej w miejscu prowadnicy kolba, ale również w jej wnętrzu lub jest schowany w odpowiednim schowku w łożu. Wiatrówki karabinki na CO2 88g wyróżnia możliwość prowadzenia ognia półautomatycznego, co w połączeniu z wydajnymi układami gazowymi pozwala na długie prowadzenie ognia. Ponadto karabinki wyposażone najczęściej są w magazynki o różnych pojemnościach, przez co nie jest wymagane ponowne wkładanie kolejnej śruciny do komory ręcznie — wystarczy oddać strzał, aby następna śrucina automatycznie została załadowana do komory.

Zastosowanie CO2 jako napędu gwarantuje zerowy odrzut, dzięki czemu strzały są celne i powtarzalne. Większość wiatrówek tego typu odwzorowuje palne odpowiedniki, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele karabinków znanych firm w tym Sig Sauer i Walther. Karabinki wiatrówki często są wyposażone w szyny montaże, w tym 11 mm oraz RIS 22 mm, dzięki czemu można do nich dołączyć lunety, wskaźniki laserowo itp.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49