MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Wiatrówki karabinki PCA - pompki PCA

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Rodzaj śrutu
Energia początkowa
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

5 produktów

5 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Karabinki PCA czyli wiatrówki z systemem wstępnego sprężania powietrza to propozycja dla strzelców w każdym wieku. W tej kategorii znajdziesz karabinki wiatrówkowe PCA takich producentów jak Crosman czy Umarex, którzy do produkcji swoich wiatrówek użyli lekkich i wytrzymałych materiałów. Niska waga oraz brak odrzutu sprawiają, że z karabinka PCA po kilkukrotnym “napompowaniu” można oddać strzał nawet na kilkadziesiąt metrów. Wiatrówki z systemem sprężania powietrza to doskonała propozycja do ropozpoczęcia przygody z wiatrówkowym strzelaniem.

Wiatrówki karabinki PCA to wiatrówki, w których śrut wystrzeliwany jest za pomocą powietrza, sprężonego przed strzałem, za pomocą pompki umieszczonej w chwycie wiatrówki. Łączą one zalety wiatrówek sprężynowych – niskokosztową obsługę oraz brak odrzutu. Przed przepełnieniem zbiornika karabinka chroni zawór bezpieczeństwa, dzięki czemu wiatrówki karabinki PCA są bezpieczne w eksploatacji. W konstrukcjach tego typu strzelec może dobrać energię strzału w zależności od dystansu, na jakim strzela - wykonując od 1 do nawet 10 ruchów pompką można strzelać nawet długie dystanse wiatrówkowe, jak i bezpiecznie trenować skupienie w zaciszu zaaranżowanej strzelnicy - w garażu, czy na strychu.
Wiatrówki PCA z racji braku odrzutu dedykowane są strzelcom w każdym wieku. W naszej ofercie posiadamy karabinki PCA strzelające śrutem ołowianym w kalibrze 4,5 i 5,5 mm. Niezależnie od tego, czy wiatrówka ma odrzut, czy też nie pamiętaj, że podczas strzelania bardzo ważne jest bezpieczeństwo oraz ochrona oczu, którą zapewniają okulary strzeleckie, które również możesz nabyć w naszym sklepie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49