Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Wiatrówki karabinki juniorskie

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Energia początkowa
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

14 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł
 2. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
 3. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  319,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  539,00 zł

14 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii przedstawiamy wiatrówki juniorskie adresowane dla odpowiedzialnych rodziców, pragnących wprowadzić swoje pociechy w świat strzeleckiej przygody. Są to karabiny, których energia strzału pozwala bezpiecznie i celnie strzelać nawet w pomieszczeniach, już na dystansie 3 metrów, mają wymiary i wagę, która nie stanowi problemu dla najmłodszych strzelców. Wiatrówki juniorskie to doskonały sposób na zainteresowanie strzelaniem do celu już w młodym wieku, co pozwala ćwiczyć umiejętności oraz miło spędzać czas wolny.

Wiatrówki juniorskie są idealne do tego, aby młodzież mogła bezpiecznie rozpocząć strzelecką przygodę oraz łatwo opanować podstawy strzelectwa pod czujnym okiem rodziców. Te modele wiatrówek często charakteryzują się przystępną ceną, co stanowi zaletę i zachętę do ich zakupu. Wiatrówki juniorskie mogą mieć zarówno standardowy wygląd, jak i wzorowany np. na strzelbach znanych z westernów. Przykładowo może to być wiatrówkowy karabinek, który wiernie odwzorowuje sposób legendarnego Winchestera. Dzięki temu użytkownik takiej wiatrówki juniorskiej poczuje się jak na Dzikim Zachodzie.
Naukę odpowiedzialnego i bezpiecznego strzelectwa najlepiej rozpocząć wcześnie, do czego idealnie nadają się wiatrówki juniorskie. Dodatkowe bezpieczeństwo może być gwarantowane na przykład przez blokadę niekontrolowanego wystrzału, gdzie naciągnięcie wiatrówki powoduje automatyczne wysunięcie przycisku, który należy wsunąć z powrotem w celu oddania strzału. Trening oddawania celnych strzałów z wiatrówką juniorską będzie przebiegał pomyślnie oraz bezpiecznie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49