MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Sprężynowe wiatrówki karabinki z dolnym naciągiem

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Rodzaj śrutu
Energia początkowa
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

25 produktów

 1. (60)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł
 2. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  4599,00 zł
 3. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  319,00 zł
 4. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  3599,00 zł
 5. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  4599,00 zł
 6. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  869,00 zł 1039,00 zł
  Oszczędzasz 170,00 zł

25 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wiatrówki sprężynowe z dolnym naciągiem charakteryzujące się niskim kosztem eksploatacji i konstrukcją zbliżoną do modeli łamanych. W wiatrówkach tego typu tłok napinany jest poprzez osobną dźwignię, czyli tak zwany dolny naciąg. Najważniejszą cecha karabinka tego typu to nieruchoma lufa podczas napinania sprężyny, dzięki czemu strzały są celne za każdym razem. Wiatrówki z dolnym naciągiem to precyzja, wygoda obsługi i bezpieczeństwo użytkowania. W ofercie Militaria.pl znajdziesz wiatrówki marki Air Arms, Gamo, Crosman czy Walther.

Wiatrówki z dolnym naciągiem to modele równie popularne co ich "siostrzane" konstrukcje typu łamanego. Główną cechą charakterystyczną tych karabinków jest nieruchoma lufa w czasie napinania systemu pneumatycznego. Konstrukcja układu pneumatycznego jest podobna jak w innych wiatrówkach, a składa się on z tłoka, cylindra i sprężyny. W wiatrówkach z dolnym naciągiem, za napięcie sprężyny odpowiada osobna dźwignia umieszczona pod linią lufy. Nieruchoma lufa podczas naciągu zwiększa celności i powtarzalność strzałów.

Wiele karabinków z dolnym naciągiem jest wyposażona w system bezpieczeństwa użytkownika, dzięki czemu są to jedne z najbezpieczniejszych modeli. Niemal każdy model dostępny w naszej ofercie wyposażony jest w szynę montażową 11 mm, która zazwyczaj umieszczona jest na zewnętrznej powierzchni cylindra. Szyna ta pozwala na montaż lunety celowniczej. Wiatrówki karabinki z dolnym naciągiem to idealny wybór dla początkujących, jak i zaawansowany strzelców, ze względu na tanią eksploatację i przystępną cenę. W ofercie kategorii znajdują się wiatrówki 4,5 mm oraz karabinki wiatrówki 5,5 mm.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49