Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s

Czapka z daszkiem plus velcro Helikon PoliCotton Ripstop A-TACS AU

Ocena:
100% of 100
Produkt archiwalny
Zadzwoń do nas - doradzimy podobny towar! +48 713474749
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 4
  • Warto dokupić

Czapka bejsbolówka w kamuflażu.

Wariant uszyty z oryginalnego materiału na licencji Digital Concealment Systems w kamuflażu A-TACS AU (Arid/Urban). Jest to kamuflaż dedykowany do użycia w terenie zabudowanym, gdzie wykazuje znacznie większą skuteczność niż wcześniejsze kamuflaże typu "metro" i UCP (ACU). Sprawdza się też w wyższych partiach gór oraz w terenie półpustynnym (ARID), przez co bywa noszony przez operatorów sił specjalnych w Afganistanie.

Tkanina PoliCotton RipStop (65% poliester, 35% bawełna), bardzo duża wytrzymałość na przetarcia i rozdarcia, mniejsza waga i szybsze schnięcie od 100% bawełny.

Z przodu, na szczycie oraz z tyłu czapki i na pasku naszyte są 4 taśmy velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu możesz nadać swojej czapce indywidualny charakter.

Dane techniczne
Kolor: A-TACS Arid Urban
Rozmiar: uniwersalny
Materiał: PoliCotton Ripstop (65% poliester, 35% bawełna)
Wymiary paneli velcro:
- przód: 9 x 5 cm
- góra: 6 x 5,5 cm
- tył: 4,5 x 4 cm
Pasek regulacji: 8 x 2,5 cm
Producent: Helikon-Tex, Polska

Helikon


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Helikon-Tex.


Helikon-Tex to polska firma założona w 1983 roku, specjalizująca się w produkcji odzieży taktycznej, militarnej i outdoorowej. Oferuje szeroką gamę produktów, takich jak odzież, plecaki, torby i akcesoria taktyczne, które zdobyły uznanie zarówno wśród służb mundurowych, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie wyróżniają się linie: Bushcraft – dedykowana miłośnikom survivalu, Law Enforcement – zaprojektowana z myślą o funkcjonariuszach, oraz Range – stworzona dla strzelców. Helikon-Tex wykorzystuje nowoczesne wzory kamuflaży, takie jak MultiCam, ATACS czy PenCott, zapewniając idealne dopasowanie do różnych warunków terenowych.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Typ materiału Syntetyczno-naturalny
Elastyczność materiału Nierozciągliwy
Faktura materiału Rip-Stop (kratka)
Regulacja obwodu Tak
Płeć Męska
EAN 5908218709454
Kod producenta CZ-BBC-PR-40
Producent Helikon
Ocena:
100
5/5
Opinie: 4
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj