Nóż składany Trollsky Knives Mandu EVO by Michał Sielicki Grey Stonewashed 14C28N/OD Green G10
Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - sobota 16.05
    Zamów do 23:00 - odbierz paczkę w sobotę!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
30-dniowa Ochrona Ceny w KSK
Cena spadnie - otrzymasz kupon
Do góry
Polski projekt
Głownia Drop Point, Stal 14C28N, Jimping
flipper, blokada liner Lock
Wyprofilowana rękojeść z G10, stalowy klips
Najważniejsze cechy
  • głownia o profilu Drop-Point
  • stal nierdzewna 14C28N
  • okładziny z G10
  • wykończenie metodą Black Stonewashed
  • blokada Liner-Lock
  • klips typu Deep Carry
  • flipper
Bestech Knives
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Bestech Knives.
Więcej informacji
Typ noża Składany
Styl Ogólnoużytkowy
Długość głowni 76 mm
Grubość głowni 2,8 mm
Profil głowni Drop-point
Rodzaj ostrza Gładkie
Odporność na stępienie Dobra
Odporność na korozję Bardzo dobra
Typ blokady Liner Lock
Długość całkowita 180 mm
Kolor główny OD Green
Stal ostrza 14C28N
Sposób otwierania Flipper
Materiał rękojeści Laminat G10
Klips do noszenia Tak
Waga 102 g
EAN 5905529936791
Kod producenta MTE001
Producent Bestech Knives
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Przygotowane automatycznie na podstawie opinii
Liczba opinii: 6
  1. T...
    100%
  2. B...
    100%
  3. M...
    100%
  4. B...
    100%
  5. P...
    100%
  6. R...
    100%