Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Cylindry i głowice cylindra - ASG

Schowaj Czytaj więcej

Cylindry i głowice cylindrów mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, mogą mieć również wewnętrzne pokrycie teflonem. Wybierając cylinder i głowicę cylindra, należy zwrócić uwagę na jakość wykonania i uszczelnienia. Wymieniając cylinder i głowicę cylindra, można wyraźnie poprawić osiągi repliki. Należy pamiętać, aby cylinder i głowicę cylindra dopasować do długości lufy. Należy wziąć pod uwagę pojemność cylindra, tak aby sprężone powietrze przyspieszało kulkę do końca jej drogi w lufie. Głowica cylindra zamyka koniec cylindra, zatrzymując powietrze wytwarzane przez cykl suwu tłoka, który wytwarza kompresję, ostatecznie wypychaną z prowadnicy dyszy powietrznej.

Ustaw kierunek malejący

159 produktów

  1. Wysyłka: Natychmiast
    249,85 zł 263,00 zł
    Oszczędzasz 13,15 zł
Ustaw kierunek malejący

159 produktów

    Zestaw ulepszający cylinder jest pierwszym krokiem do upewnienia się, że cylinder działa poprawnie, jeśli nie jest. Rzeczy takie jak podwójne uszczelnienie typu O-ring, 1-częściowa obrabiana metalowa głowica cylindra, polerowany metalowy cylinder, silikonowa głowica tłoka z portem o dużej udarności z metalową wkładką i łożyskiem oporowym, dysza uszczelniająca o-ring i wzmocniony korpus tłoka to wszystkie elementy, które zagwarantują wysoką wydajność i łatwą konserwację nawet przy intensywnym użytkowaniu.

    Modyfikacje części gearboxa to popularny sposób, aby zwiększyć moc i celność swojej repliki. Wymieniając cylinder i jego głowicę zwiększa się szczelność całego układu, dzięki czemu na kulkę w komorze Hop-Up oddziałuje większe ciśnienie. W sprzedaży dostępne są również całe zestawy Bore Up, które zapewniają wzorcową szczelność oraz kulturę pracy. W ofercie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór części tuningowych do replik ASG, w tym doskonałej jakości cylindry i głowice cylindra do najpopularniejszych replik jak M4/G3, AK, M16A.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49