Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Gearboxy i ich części - ASG

Schowaj Czytaj więcej

Gearbox to mechanizm napędowy w karabinach AEG/EAG. Zbudowany jest ze szkieletu, silnika przekładni zębatej, sprężyny pchającej tłok umieszczony na prowadnicy, tłoka, cylindra, selektora ognia oraz innych elementów. Dobrej jakości gearboxy i ich części wykonywane są z metalu. Po naciśnięciu spustu w gearboxie uruchamia się silnik, który poprzez koła zębate przekazuje napęd na tłok, który odciągany jest do tyłu. Następnie sprężyna zamontowana za tłokiem wpycha tłok do cylindra sprężając w nim powietrze, które kierowane jest do komory Hop-Up. Sprężone powietrze w komorze Hop-Up przekazywane jest bezpośrednio na kulkę, co powoduje wystrzelenie jej z przewodu lufy.

Gracze ASG często modyfikują gearboxy w swoich replikach, aby poprawić ich parametry. W replice można wymienić cały gearbox bądź tylko jego części, takie jak silnik, koła zębate, sprężynę tłoka, prowadnice, cylinder, tłok i jego głowicę. Zwiększając moc gearboxa poprzez wymianę sprężyny lub silnika należy pamiętać, że pozostałe elementy takie jak zębatki będą poddawane zwiększonemu obciążeniu.

W ofercie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór gearboxów i ich części. Dzięki dużemu wyborowi wysokiej jakości sprzętu łatwo znaleźć części pasujące do naszej repliki i zwiększyć jej moc. Dzięki modyfikacją osiągi repliki takie jak zasięg, szybkostrzelność, moc i skupienie ulegną wyraźnej poprawie.

Ustaw kierunek malejący

576 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 389,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  168,99 zł
 3. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  83,99 zł
Ustaw kierunek malejący

576 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49