ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Popychacze i płytki selektora - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

40 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  41,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  74,99 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  41,99 zł

40 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale prezentujemy popychacze i płytki selektora, które stanowią część mechanizmu gearboxa elektrycznych replik ASG. Części te zróżnicowane są pod względem ceny oraz producentów. Na stronie Militaria.pl posiadamy części tuningowe najlepszych firm o sprawdzonej jakości. Elementy te dedykowane są do różnego rodzaju karabinków. Gracze ASG często modyfikują swoje repliki w celu poprawienia ich osiągów. W tym celu najczęściej karabinki ASG wymagają wymiany podzespołów.

ASG to nie tylko dynamiczne rozgrywki pomiędzy dwiema drużynami. Wiele osób traktuje repliki ASG jako karabinki do treningu strzeleckiego lub jako trening wojskowych taktyk i manewrów na otwartej przestrzeni. Z tego powodu znaczna część użytkowników decyduje się na ulepszanie osiągów swojej repliki, tak by dostosować ją do własnych preferencji. Możemy wyróżnić kilka typów replik ASG. Podział ten obejmuje głównie napęd repliki i rodzaj użytego mechanizmu wprawiającego pocisk (kulkę) w ruch. Istnieją karabinki o napędzie elektrycznym, gazowym oraz sprężynowym. Największą popularnością cieszą się elektryczne repliki zasilane akumulatorem. To właśnie ten rodzaj karabinka jest najczęściej ulepszanym i przerabianym karabinkiem.

W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele części i podzespołów stworzonych do tuningu elektrycznych replik ASG. W tej kategorii zaprezentowaliśmy popychacze i płytki selektora ognia jako wewnętrzne elementy mechanizmu repliki. Posiadamy części zarówno do gearboxa V.2 jak i gearboxa V3. Elementy, które sprzedajemy są najwyższej jakości i pochodzą tylko od najlepszych producentów. Należy pamiętać jednak, że w rozgrywkach ASG w osiąganiu dobrych wyników sprzyjają przede wszystkim zdobyte przez nas umiejętności.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49