Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Zębatki i łożyska - ASG

Schowaj Czytaj więcej

Łożyska i zębatki ASG to ważne elementy konstrukcyjne gearboxa. Są to części, które często pracują pod obciążeniem i z czasem mogą ulegać zużyciu, wówczas konieczna jest ich wymiana. Zębatki mogą być zastępowane nowymi także w celu tuningu repliki np. aby zwiększyć jej szybkostrzelność. We wnętrzu gearboxa znajdują się trzy koła zębate, które razem tworzą układ zębatek. Po ściągnięciu spustu następuje zwarcie styków, uruchomienie silnika i układu zębatek. W skład układu wchodzą zębatka silnikowa, zębatka środkowa i zębatka tłokowa.

Zębatka silnikowa wprawia w ruch zębatkę środkową, a ta uruchamia zębatkę tłokową, która przesuwa tłok i powoduje ściśnięcie sprężyny. Cały układ działa symultanicznie. W momencie, gdy wykonany zostanie pełny cykl zębatek, dojdzie do przerwania połączenia pomiędzy tłokiem, a zębatką tłokową. Doprowadzi to do rozprężenia sprężyny głównej i zwolnienia tłoka, czego końcowym efektem jest wystrzał kulki. W ofercie posiadamy zębatki do gearboxów v2, v3, v7 i specjalnych.

Warto wspomnieć, że w sprzedaży znajdują się zębatki oferujące trzy główne rodzaje przełożeń tj. standardowe, o wysokiej prędkości i o wysokim momencie obrotowym. Zębatki z przełożeniem o wysokiej prędkości umożliwiają tuning repliki w celu zwiększenia jej szybkostrzelności. Z kolei zębatki z przełożeniem o wysokim momencie obrotowym pozwalają na wzmocnienie repliki. Polecamy ponadto wysokiej jakości łożyska, których zastosowanie pozytywnie wpływa na kulturę pracy gearboxa. Oprócz łożysk i zębatek, w ofercie Militaria.pl można znaleźć wiele innych elementów konstrukcyjnych, pozwalających na tuning i serwisowanie repliki.

Ustaw kierunek malejący

66 produktów

Strona
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 389,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  168,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  279,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,35 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  44,99 zł
 6. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  44,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 8. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  51,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,99 zł
Ustaw kierunek malejący

66 produktów

Strona
   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49