Zamów dziś (8.06) do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Tłoki i głowice tłoków - ASG

Schowaj Czytaj więcej

Tłoki i głowice tłoków ASG to części, które wykorzystywane są podczas serwisowania oraz tuningowania broni ASG. Tłoki ASG znajdują się w różnego rodzaju replikach, w tym w modelach z napędem elektrycznym. W tym wypadku tłok i głowica tłoka umiejscowione są we wnętrzu gearboxa. Tłoki ASG z reguły wykonane są z lekkich, ale wytrzymałych tworzyw syntetycznych np. z polimeru. W dolnej części tłoka znajduje się listwa z zębami. Ilość zębów i materiał z jakiego je wykonano zależy od producenta i rodzaju tłoka. Często spotykane są tłoki ASG wykonane z tworzywa sztucznego, ale z zębami ze stali.

Tłoki i głowice tłoków ASG to części odpowiadające bezpośrednio za wystrzał kulek. W przypadku replik AEG, tłok zostaje naciągnięty przez zębatkę tłokową. Ta z kolei wchodzi w skład układu zębatek, które uruchamiane są przez silnik w momencie ściągnięcia spustu. W wyniku działania poszczególnych elementów gearboxa, tłok wprawiony w ruch przez zębatki powoduje ściśnięcie sprężyny głównej. Tłok zwalniany jest w momencie, gdy następuje przerwanie jego kontaktu z zębatkami.

Rozprężająca się sprężyna główna ponownie wprawia tłok w ruch. W efekcie powstaje słup powietrza, który przechodzi przez kolejne elementy gearboxa i wywołuje wystrzał kulki. W ofercie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór części pozwalających na naprawę i tuning replik ASG. Oprócz tłoków i głowic tłoków oferujemy m.in. zębatki, sprężyny, cylindry i dysze. W sprzedaży znajdują się również kompletne gearboxy, szkielety oraz wiele innych produktów dla miłośników airsoftu.

Ustaw kierunek malejący

65 produktów

Strona
 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  83,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  249,85 zł 263,00 zł
  Oszczędzasz 13,15 zł
 3. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
Ustaw kierunek malejący

65 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49