Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Dysze - ASG

Schowaj Czytaj więcej

Dysze to istotna część mechanizmu napędzającego elektryczne repliki pistoletów i karabinów ASG (tzw. replik AEG z angielskiego Automatic Electric Gun), odpowiadająca za prawidłowe działanie Gearboxa. W tym dziale naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości komponenty do serwisowania lub modyfikacji/tuningu swojego sprzętu. Elementy wykonane z niezwykle lekkich i wytrzymałych materiałów takich jak polimery, aluminium lotnicze oraz stal hartowana. W szybki i prosty sposób pozwolą na zwiększenie osiągów niemal każdej repliki.

Dysza to jeden z newralgicznych elementów gearboxa, ponieważ odpowiada za prawidłowe ciśnienie wewnątrz lufy, co z kolei bezpośrednio przekłada się na moc, z jaką zostanie wystrzelony pocisk. Poprzez zmianę ciśnienia w układzie możemy, więc w prosty sposób zwiększyć lub zmniejszyć ilość FPS-ów (z angielskiego feet per second) w naszej replice. Wiąże się to jednak z szybszym zużyciem dyszy oraz elementów uszczelniających takich jak gumowe uszczelki (o-ringi). Dlatego też podczas wyboru odpowiedniej dyszy należy zwrócić uwagę nie tylko na typ repliki, do jakiego jest dedykowana, ale również materiał, z jakiego jest wykonana.

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz bogaty wybór dyszy dedykowanych do serwisu oraz modyfikacji elektrycznych replik ASG. Produkty znanych i renomowanych marek. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Dysze dedykowane do szerokiej gamy karabinów i pistoletów maszynowych w tym między innymi replik M4, M16, G36, AK, MP5 i wielu innych. Tradycyjne stockowe komponenty oraz specjalistyczne części do zaawansowanego tuningu mocowego. Dysze z dodatkowym uszczelnieniem oraz dedykowane do zestawów Bore-Up o większej średnicy.

Ustaw kierunek malejący

150 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  16,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  249,85 zł 263,00 zł
  Oszczędzasz 13,15 zł
Ustaw kierunek malejący

150 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49