Dostawa usługą Paczka w Weekend

00 g 00 m 00 s

Dysze - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

156 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  23,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,99 zł

156 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Dysze to istotna część mechanizmu napędzającego elektryczne repliki pistoletów i karabinów ASG (tzw. replik AEG z angielskiego Automatic Electric Gun), odpowiadająca za prawidłowe działanie Gearboxa. W tym dziale naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości komponenty do serwisowania lub modyfikacji/tuningu swojego sprzętu. Elementy wykonane z niezwykle lekkich i wytrzymałych materiałów takich jak polimery, aluminium lotnicze oraz stal hartowana. W szybki i prosty sposób pozwolą na zwiększenie osiągów niemal każdej repliki.

Dysza to jeden z newralgicznych elementów gearboxa, ponieważ odpowiada za prawidłowe ciśnienie wewnątrz lufy, co z kolei bezpośrednio przekłada się na moc, z jaką zostanie wystrzelony pocisk. Poprzez zmianę ciśnienia w układzie możemy, więc w prosty sposób zwiększyć lub zmniejszyć ilość FPS-ów (z angielskiego feet per second) w naszej replice. Wiąże się to jednak z szybszym zużyciem dyszy oraz elementów uszczelniających takich jak gumowe uszczelki (o-ringi). Dlatego też podczas wyboru odpowiedniej dyszy należy zwrócić uwagę nie tylko na typ repliki, do jakiego jest dedykowana, ale również materiał, z jakiego jest wykonana.

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz bogaty wybór dyszy dedykowanych do serwisu oraz modyfikacji elektrycznych replik ASG. Produkty znanych i renomowanych marek. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Dysze dedykowane do szerokiej gamy karabinów i pistoletów maszynowych w tym między innymi replik M4, M16, G36, AK, MP5 i wielu innych. Tradycyjne stockowe komponenty oraz specjalistyczne części do zaawansowanego tuningu mocowego. Dysze z dodatkowym uszczelnieniem oraz dedykowane do zestawów Bore-Up o większej średnicy.