Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Filtry do wody

Schowaj Czytaj więcej

Brak dostępu do pitnej wody to jeden z gorszych scenariuszy, jaki może Ci się przytrafić podczas podróży, survivalu czy kilkudniowego trekkingu po trasach przebiegających z dala od turystycznej infrastruktury. Aby uniknąć tej stresującej i potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, dobrze być wyposażonym w filtry do uzdatniania wody, które bez problemu zmieszczą się w każdym plecaku. W ofercie Militaria.pl znajdziesz samodzielne filtry do uzdatniania wody w terenie, a także różnego rodzaju wkłady filtrujące do butelek.

Ustaw kierunek malejący

27 produktów

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  109,99 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 159,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 159,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 189,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  539,00 zł 599,00 zł
  Oszczędzasz 60,00 zł
Ustaw kierunek malejący

27 produktów

Strona

  Jednym z najbardziej popularnych turystycznych filtrów do wody jest tak zwana “słomka życia”. Filtr do uzdatniania wody Life Straw Personal to lekki i kompaktowy filtr membranowy, dzięki któremu możesz pić wodę bezpośrednio z rzek, jezior i innych niesprawdzonych źródeł. Zastosowana membrana HollowFiber chroni przed przedostaniem się do wody bakterii, pierwotniaków i różnego rodzaju drobnoustrojów o wielkości powyżej 0,2 mikrona. Taki filtr do oczyszczania wody doskonale się sprawdzi podczas survivalu, różnego rodzaju ekspedycji, a także jako sprzęt awaryjny dla osób poszkodowanych klęskami żywiołowymi.
  W naszej ofercie znajdziesz także węglowe filtry do oczyszczania wody. Zawarty w nich węgiel aktywny absorbuje zanieczyszczenia zawarte w wodzie i skutecznie pochłania chlor i jego pochodne, pestycydy, herbicydy oraz inne szkodliwe związki organiczne, polepszając tym samym smak i zapach spożywanej wody. Doskonałym rozwiązaniem są filtry dwustopniowe, które łączą obie technologie dając bardzo wysoki poziom filtracji.
  Jeśli sytuacja, w której się znajdujesz, nie jest bardzo ekstremalna i masz możliwość zagotowania wody, to podstawowym problemem jest oczyszczenie jej z zanieczyszczeń mechanicznych. Bardzo dobrym i niskobudżetowym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w filtr do wody na survival w postaci worka uszytego z grubej tkaniny bawełnianej, który pozwoli na wstępne przygotowanie wody do spożycia. W naszej ofercie znajdziesz także wkłady wymienne do filtrów węglowych oraz zestawy zapasowych filtrów do butelek filtrujących.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49