Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Repliki Desert Eagle - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Napęd repliki
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

11 produktów

 1. (37)
  Wysyłka: Natychmiast
  749,00 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  284,99 zł

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Repliki Desert Eagle to osprzęt ASG znany i ceniony przez wielu pasjonatów tego sportu. Legendarny pistolet izraelsko-amerykański jest już teraz dostępny dla szerokiej rzeszy jego fanów dzięki idealnie oddającym rzeczywistość replikom, które znajdziesz w tej kategorii. Pistolety wykonane z najwyższej klasy materiałów takich jak metal, aluminium oraz wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Wyposażone w nowoczesny system Blow-Back, który po wystrzale cofa zamek imitując zachowanie prawdziwej broni palnej.

Desert Eagle zaprojektowany w 1979 roku przez amerykańską firmę Magnum Research Inc pistolet zasilany amunicją rewolwerową .357 Magnum. Następnie w wyniku porozumienia z Israel Military Industries była produkowana na licencji, dlatego też często nazywa się go amerykańsko-izraelską konstrukcją. Użycie bardzo silnej amunicji zmusiło konstruktorów do zastosowania rzadkich i nietypowych dla pistoletów rozwiązań. Innowacyjna konstrukcja i ogromna moc pistoletu sprawiły, iż nie tylko stał się elementarnym wyposażeniem jednostek specjalnych na całym świecie (w tym między innymi GROMu), ale również ikoną popkultury występującą w ponad 500 filmach.

Repliki pistoletu Desert Eagle charakteryzuje ciężki, masywny korpus oraz unikalny dla tego modelu kształt lufy. Część replik zaopatrzona została w system Blow-Back, który nadaje realizmu podczas strzelania poprzez automatyczne cofnięcie zamka po naciśnięciu spustu. Pistolet z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako broń bliskiego zasięgu na strzelance, jak i podczas rekonstrukcji, inscenizacji lub element cosplay'u.

 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49