MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Pistolety sprężynowe ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox

40 produktów

 1. (22)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 2. (102)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 3. (32)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł
 4. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 5. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  121,99 zł
 6. (35)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł
 7. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  135,00 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 14,99 zł
 8. (68)
  Wysyłka: Natychmiast
  76,90 zł
 9. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  114,99 zł
 10. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 11. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł
 12. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,00 zł

40 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W poniższej kategorii znajdziesz największy wybór sprężynowych pistoletów ASG — Air Soft Gun. Jest to określenie dla replik broni strzelających plastikowymi kulkami, najczęściej o kalibrze 6 mm. W poniższym opisie zajmiemy się sprężynowymi pistoletami ASG i wyjaśnimy, na jakiej zasadzie działają, dla kogo są stworzone oraz czym się charakteryzują. Sprężynowe pistolety ASG działają na zasadzie sprężania powietrza w znajdującym się w tzw. zamku, cylindrze. Przed każdym strzałem musimy odciągnąć zamek do tyłu, aby napiąć sprężynę. Za sprawą docisku sprężyny zwiększa się ciśnienie w tłoczku, a po naciśnięciu spustu uwalniane jest powietrze, które nadaje pędu plastikowej kulce. Ich zasięg sięga 10-15 metrów, trzeba jednak zaznaczyć, że jest to zasięg celności pistoletów. Kulka, która w nic nie uderzy, może polecieć nieco dalej, dlatego trzeba odpowiednio wybrać miejsce, w którym strzelamy. Niektóre z pistoletów posiadają także możliwość zatrzymania zamka w tylnym położeniu, gdy w magazynku już nie ma kulek. Identycznie jest w przypadku broni palnej, co pozwoli np. oswoić się z bronią przed pójściem pierwszy raz na strzelnicę.

Sprężynowymi pistoletami ASG powinni zainteresować się przede wszystkim młodsi adepci strzelectwa, ponieważ charakteryzują się niską prędkością początkową i są łatwe w obsłudze. Sprawdzą się idealnie jako pierwsze pistolety dla najmłodszych miłośników ASG oraz broni. Możesz z nich postrzelać na podwórku lub nawet w domu, za cel obierając tarcze strzeleckie. Świetna zabawa gwarantowana! Możesz postrzelać z tatą lub kolegami, urządzając sobie zawody strzeleckie z prawdziwego zdarzenia. Pistolety ASG z napędem sprężynowym mogą służyć także do pierwszych rozgrywek airsoftowych. Jest to coraz bardziej popularna, rozwijająca się metoda spędzania wolnego czasu. W skrócie chodzi o to, że bawimy się w taki sam sposób jak w paintball, lecz dzięki zastosowaniu plastikowych kulek, zamiast z farbą, nasze ubrania pozostaną czyste. Trafieni przez przeciwnika plastikową kulką sami jesteśmy zobowiązani się przyznać do trafienia. Jest to bardzo ciekawy sport, rozwijający nie tylko naszą kondycję, ale także zdolność do pracy zespołowej. Wybierając swój nowy model pistoletu sprężynowego, masz do dyspozycji wiele różnych replik reprezentujących najpopularniejsze odpowiedniki rzeczywistej broni palnej, a w nich m.in. Colt 1911, Beretta 92FS, CZ SP-01 Shadow, Glocki oraz Sig sauery. Są one produkowane w wielu wariantach — niektóre bardziej nowoczesne, a inne nawiązujące do klasycznych modeli.

Repliki są produkowane przez światowej klasy producentów takich jak ASG czy też Cybergun lub Sig Sauer. W zależności od tego, czego oczekujemy od danej repliki i ile chcielibyśmy za nią zapłacić, do dyspozycji są różne warianty. Najtańsze są modele plastikowe lub wykonane z nieco wytrzymalszego tworzywa ABS. Nieco droższe będą repliki z chociażby metalowym zamkiem lub możesz skupić się na w pełni metalowych modelach, które wagowo mogą odzwierciedlać broń palną i służyć do bezpiecznego treningu strzeleckiego. Uwaga! Pamiętaj, że nawet z najprostszymi replikami sprężynowych pistoletów ASG trzeba się obchodzić z najwyższą ostrożnością tak samo jak w przypadku broni palnej – nigdy nie zaglądaj w lufę broni oraz jeżeli nosisz pistolet, to najlepiej, aby był rozładowany. Nigdy nie celuj w nikogo (zwłaszcza w głowę) — wyjątkiem są osoby, z którymi się strzelasz. Pamiętaj o zakładaniu okularów ochronnych. Dobrym pomysłem będzie również ochrona twarzy typu stalker oraz cienki komin na szyję. W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele modeli mających napęd sprężynowy. Są wśród nich repliki takich pistoletów jak Beretta, Glock, Walther lub Colt. Każdy miłośnik strzelectwa znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza że sprężynowe pistolety ASG są stosunkowo tanie w porównaniu z ich braćmi z napędem gazowym lub elektrycznym. Większość modeli kupimy już za mniej niż sto złotych i są to licencjonowane repliki takich firm jak Umarex, ASG czy Cybergun. Zapraszamy do oferty naszego sklepu Militaria.pl. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie, a masz z czego wybierać — samych pistoletów sprężynowych posiadamy kilkaset różnych modeli po to, by sprostać upodobaniom naszych klientów.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49