WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40% | Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Repliki Beretta - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 6. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 7. Ocena (Od najniższej)
 8. Ocena (Od najwyższej)
 9. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 10. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
Producent
Cena
Zastosuj
Okazje
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Blowback
Dostępność

18 produktów

 1. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,00 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,00 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,00 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  739,00 zł
 5. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,00 zł
 6. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  329,00 zł
 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

18 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii umieściliśmy legendarne repliki broni Beretta. Każdy, kto choć trochę interesuje się bronią oraz militariami powinien wiedzieć, że to włoskie przedsiębiorstwo zostało założone w XVI wieku przez rusznikarza – Bartolomea Beretta. Dzisiejszy popularny model Beretty bazuje przede wszystkim na kilku modelach, tworzonych w ostatnich stu latach. Wersja jaką znamy dzisiaj to model Beretta 92 w wielu różnych wersjach. Model M9 stanowi przepisową broń krótką US Army. To właśnie dzięki armii Stanów Zjednoczonych model ten stał się tak bardzo popularny wśród ludności cywilnej. Dziś Beretta jest pistoletem legendarnym, jednym z najbardziej udanych pistoletów ostrych na świecie, które użytkowane są przez służby specjalne, policyjne i wojskowe na całym świecie. W tym dziale umieściliśmy wspaniałe repliki Beretta produkowane przez renomowane firmy.

Beretta jest bronią samopowtarzalną. Posiada charakterystyczne elementy takie jak bezpiecznik skrzydełkowy na zamku i zaczep magazynka umiejscowiony z boku. Jej przyrządy celownicze stanowią muszka i szczerbinka. Repliki Beretta ASG w znacznej większości wyposażone są w zabezpieczenia, które na celu mają zabezpieczenie pistoletu przed przypadkowym wystrzałem. Jednym z nich jest wspomniany już bezpiecznik skrzydełkowy na zamku, który blokuje napięcie kurka. Modele dostępne na naszej stronie zróżnicowane są pod względem napędu, kolorów, wzorów oraz modeli pistoletów. Znaleźć można tutaj kultowe wersje M9 jak i najnowsze wersje M92 FS. Posiadamy wiele replik Beretta ASG zarówno o napędzie sprężynowym, elektrycznym, jak i gazowym. Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z Airsoftem i nie wiesz jaką replikę powinieneś wybrać, to replika Beretta będzie doskonałym wyborem na start.
Pistolety Beretta ASG strzelają amunicją o średnicy 6 mm. Modele replik o napędzie sprężynowym należy przeładować przed każdym strzałem, natomiast modele elektryczne mogą strzelać ogniem ciągłym. Najbardziej zbliżone do oryginału pod względem mechanicznym są repliki gazowe posiadające system Blow Back. Nasza oferta pistoletów Beretta ASG to modele przeznaczone nie tylko do gier asg. Znajdują się tutaj znane graczom komputerowym bronie Rainbow Six Siege, a także bardzo celne pistolety Rust. Wspaniałe odwzorowanie replik umożliwia trening obycia się z bronią, a także ćwiczenie poprawnego jej trzymania i celowania, co jest szczególnie ważne podczas nauki obchodzenia się z bronią. Najciekawsze modele posiadają możliwość strzelania trybem automatycznym bądź serią. Airsoft to wspaniała zabawa, która dzięki świetnemu odwzorowaniu replik pozwala na poczucie klimatu walki. Szeroki wybór replik na stronie Militaria.pl to pełna gwarancja, że nie zależnie od posiadanych preferencji i gustów, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia replik Beretta.