Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

Repliki Smith&Wesson - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Napęd repliki
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus
Blowback

9 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  549,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  679,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  659,00 zł
 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

9 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Repliki legendarnych pistoletów niemieckiej produkcji Walther, to niezawodność, solidność i wielka frajda wynikająca z możliwości rozgrywki ASG za pomocą pistoletów - tak bardzo zbliżonych do oryginału. Smith&Wesson jest największym w Stanach Zjednoczonych przedsiębiorstwem, produkującym broń palną. Jest także jedną z największych marek tego typu na całym Świecie. Oprócz broni, firma ta zajmuje się także takim asortymentem jak wyposażenie taktyczne dla służb mundurowych, a także noży, które dostępne są w ofercie Militaria.pl w oddzielnej kategorii. Swoją siedzibę S&W ma w Springfield w stanie Massachusetts. Firma została założona w roku 1852 przez dwóch konstruktorów, Horace Smitha i Daniela Wessona. Jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki swojej legendarnej jakości oraz z uwagi na fakt, że ich broń wykorzystywana była chętnie przez reżyserów największych produkcji srebrnego ekranu, między innymi w filmach serii o Brudnym Harrym z Clintem Eastwoodem. Główną rolę, oprócz samego bohatera, gra tam rewolwer strzelający potężnym nabojem .44 Magnum, S&W Model 29, który stał się ikoną popkultury. Przedsiębiorstwo Smith&Wesson produkuje także na szeroką skalę amunicję w wielu kalibrach.

W tej kategorii prezentujemy repliki Smith&Wesson ASG, czyli wersje popularnych modeli tej renomowanej, amerykańskiej marki, strzelające sześciomilimetrowymi kulkami wykonanymi z kompozytu tworzyw sztucznych. Zasilane są kapsułami ze sprężonym dwutlenkiem węgla (CO2), przez co, w przeciwieństwie do replik sprężynowych, nie trzeba wykonywać czynności przeładowywania po każdym strzale. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, szczelnych zaworów oraz precyzyjnych luf, osiągnięto dobry zasięg oraz wysoką celność i energię. Repliki ASG Smith&Wesson są wyjątkowo szczegółowo odwzorowane względem swoich palnych oryginałów, dzięki najnowocześniejszym procesom technologicznym. Materiały użyte do produkcji rękojeści są zrobione z trwałych i twardych tworzyw sztucznych, a stopy metali użyte do produkcji elementów metalowych nie rdzewieją i wykonane są z myślą o wieloletniej eksploatacji. Airsoftowe repliki Smith&Wesson oferowane w tym dziale, produkują najbardziej doceniane w środowisku marki, takie jak słynny KWC oraz niemiecki Umarex przy współpracy z marką S&W. Posiadają one oznaczenia oryginałów, a ich wymiary zewnętrzne zgadzają się z palnymi odpowiednikami, dzięki czemu oprócz strzelanek ASG mogą być używane do treningu na sucho. Jest to często stosowana praktyka szkoleń i treningów strzeleckich elementów stałych, jak przeładowanie czy dobycie broni. Jeżeli nie chcesz zarysować, upuścić na ziemię czy uszkodzić cennej broni, warto pomyśleć nad trenowaniem na wysokiej jakości replice wiatrówkowej albo airsoftowej.

Oprócz gracza ASG i trenujących w domu zawodników IPSC, czyli konkursowego strzelectwa dynamicznego, sprawdzą się także jako gadżet do filmów, prezent dla zaprzyjaźnionego miłośnika militariów oraz dla kolekcjonera. Podobnie jak oryginały, repliki Smith&Wesson posiadają podlufowe szyny picatinny, zwane także R.I.S. lub weaver. Można za ich pomocą zamontować do repliki latarkę, laser lub inne dodatkowe oprzyrządowanie. Ergonomiczne chwyty oraz łatwo dostępne manipulatory sprawiają, że dzięki zastosowaniu na polu zainscenizowanej bitwy airsoftowej pistoletów Smith&Wesson, zyskasz przewagę nad drużyną przeciwną. Wysoka precyzja, szybkość i łatwość dobycia repliki i oddania strzału są wynikiem dobrego odwzorowania pracy prawdziwych pistoletów tej marki. Przekłada się to na wynik starcia lub na zdobycie większej ilości punktów na tarczy. Oferowane w tej kategorii modele występują w wielu wersjach, także kolorystycznych. Nie ważne na jaką replikę się zdecydujesz, warto od razu dobrać kulki odpowiedniej masy oraz smar silikonowy do konserwacji. Polecamy także tarcze oraz okulary ochronne. Te i inne dodatkowe gadżety znajdziesz bez problemu w innych kategoriach na naszej stronie www.