MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Repliki Sig Sauer - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

28 produktów

 1. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  999,00 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  999,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,99 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  759,99 zł
 5. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  284,99 zł
 6. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  274,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  679,99 zł
 8. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  709,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  709,99 zł
 10. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  679,99 zł

28 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Niemiecki pistolet Sig Sauer P226 powstał na potrzeby konkursu rozpisanego w związku z zaopatrzeniem armii Stanów Zjednoczonych by w końcu stać się wyposażeniem Navy Seals. Jego repliki to niezawodna broń na airsoftowym polu walki, która pozwoli Ci wygrać niejedną potyczkę. Marka Sig Sauer powstała w Schleswig-Holstein w Niemczech w 1976 roku przez połączenie się dwóch firm produkujących broń palną, niemieckiego J. P. Sauer und Sohn GmbH (Sauer & Sohn) oraz szwajcarskiego Schweizerische Industrie Gesellschaft  Combibloc Group AG. Sauer & Sohn. Pierwsza z wymienionych firm posiada historię sięgającą 1751 roku, SIG Holding AG natomiast powstało w roku 1853. Marka Sig Sauer znana jest z produkcji najwyższej jakości broni palnej, głównie z legendarnego już modelu P226 - pistoletu służbowego Armii Stanów Zjednoczonych - który doceniany jest także przez strzelców sportowych na całym świecie. Często wybierany przez zawodników oraz amatorów sportów strzeleckich, ceniony przede wszystkim za wzorową i bezkonkurencyjną klasę wykonania. To niezawodna, precyzyjna i wytrzymała broń, która charakteryzuje się użyciem do jej produkcji najlepszych gatunków stali oraz doskonałej jakości tworzyw sztucznych. P226 to elitarna broń, która zapewnia użytkownikowi wieloletnią, bezawaryjną i bezproblemową eksploatację. Szwajcarska jakość połączona z niemiecką precyzją dają o sobie znać także w kolejnym popularnym pistolecie tego uznanego producenta, jakim jest nowoczesny P320, który wszedł do użycia w 2014 roku. W USA znany jest jako M17 (wersja full-size) oraz M16 (w wersji compact).

W tej kategorii znajdziesz repliki ASG Sig Sauer wykonane przez cenionych w środowisku airsoftowym producentów, takich jak japoński Tokyo Marui, szwajcarski Swiss Arms, francuski Cybergun, WE, KJ Works, KWC, HFC, Cyma, także modele na licencji Sig Sauera. Oprócz najpopularniejszych modeli P226 i P320 oferujemy także mniejszy model P229 i przedłużone wersje P226 X-Five i P226 XXL. Repliki Sig Sauer ASG to wysoka jakość wykonania, dobry stosunek ceny do oferowanej jakości oraz doskonała celność, powtarzalność oddawanych strzałów i wytrzymała konstrukcja. Wykonane są z dbałością o jak najwierniejsze odzwierciedlenie wymiarów zewnętrznych i oddanie najdrobniejszych szczegółów prawdziwych, bojowych pistoletów. Dzięki tym staraniom, trzymając replikę Siga w dłoni poczujesz się jakbyś trzymał oryginał. To cenna informacja dla zawodników dynamicznego strzelectwa praktycznego IPSC, którzy często poszukują dobrej jakości zamiennika palnej broni do domowego treningu przeładowywania i operowania manipulatorami na sucho. Produkty z tego działu charakteryzują się także świetnym oddaniem pracy zamka i zwalnianiem magazynków, szczególnie droższe modele z systemem blow-back, czyli z gazowym odrzutem zamka. Ciekawą, tańszą alternatywą są maszyny od firmy Cyma, które będąc replikami zasilanymi elektrycznie, cechuje wysoka szybkostrzelność.

Większość replik Sig Sauer ASG jest wyposażona w podlufowe szyby R.I.S., zwane także weaver lub picatinny, dzięki czemu posiadają możliwość zamontowania na nich latarki taktycznej, celownika laserowego lub przyrządów, będących połączeniem wyżej wymienionych. W ofercie Militaria.pl występują repliki posiadające napęd gazowy, zasilane kapsułami ze sprężonym dwutlenkiem węgla (CO2) oraz na green gas, zasilane z dedykowanych zbiorników, dostępnych podobnie jak kapsuły CO2, w oddzielnych kategoriach. Znajdziesz tu także repliki sprężynowe, które, aby oddać strzał, wymagają każdorazowo ręcznego przeładowania. Do tej czynności należy użyć zamka pistoletu, odciągając go do tyłu. Kupując nowy pistolet nie zapomnij o dokupieniu dodatkowych kulek, które również posiadamy w ofercie. Zakup repliki Sig Sauer to dobry pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej nam osoby będącej kolekcjonerem, miłośnikiem militariów lub aktywnym airsoftowcem. Wśród replik SIG Sauer znajdziesz także obecne w popularnej strzelance taktycznej Rainbow Six Siege bronie - pistolety.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49