ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Walther - repliki ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Korpus
Blowback

11 produktów

 1. (35)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 2. (46)
  Wysyłka: Natychmiast
  439,00 zł
 3. (38)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł
 4. (69)
  Wysyłka: Natychmiast
  76,90 zł
 5. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  114,99 zł
 6. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 7. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  659,00 zł
 8. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,00 zł

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Sklep Militaria.pl już od wielu lat prowadzi sprzedaż różnego rodzaju replik ASG. W tak szerokiej ofercie nie mogło zabraknąć replik jednych z najbardziej popularnych broni krótkich. Pistolety Walther, bo o nich mowa są znane i używane są na całym świecie. Cenione są przez wiele rodzajów służb mundurowych przede wszystkim za niezawodność, solidność i doskonałą celność. Historia firmy sięga drugiej połowy XIX wieku, kiedy to przedsiębiorstwo zaczęło wytwarzać broń strzelecką. W obecnych czasach firma zajmuje się produkcją małokalibrowych karabinków, pistoletów sportowych oraz samopowtarzalnych pistoletów dla służb mundurowych. Jednymi z najpopularniejszych modeli wytworzonych przez firmę Walther GmbH są PPK oraz P99. Egzemplarz PPK stał się popularny przede wszystkim dzięki udziale w serii filmów James Bond, kiedy to stanowił broń osobistą agenta 007. Inny ciekawy model - P99 już od wielu lat znajduje się na wyposażeniu wielu służb mundurowych m.in. polskiej policji.

Repliki pistoletów Walther dostępne na naszej stronie wykonane zostały zgodnie z ich palnymi odpowiednikami. Charakteryzują się one wysoką jakością użytych materiałów. Wszystkie dostępne w tej kategorii strzelają plastikowymi kulkami o średnicy 6 mm. Różnią się jednak zastosowanym napędem. W tej kategorii można znaleźć repliki pistoletów z klasycznym napędem sprężynowym, elektrycznym i gazowym. Modele replik o napędzie sprężynowym charakteryzują się koniecznością przeładowania repliki przed każdym strzałem, natomiast modele elektryczne mogą strzelać ogniem ciągłym. Najbardziej zbliżone do oryginału pod względem mechanicznym są pistolety walther ASG gazowe posiadające system Blow Back. Dzięki temu systemowi każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza kulkę do lufy. W sytuacji, w której w magazynku zabraknie amunicji, zamek pozostaje w tylnym położeniu tak jak w oryginalnym, palnym odpowiedniku.

Replika pistoletu Walther będzie doskonałą propozycją dla osoby, która poszukuje dobrej repliki do Airsoftu, ale nie tylko. Dostępne u nas egzemplarze wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się także wysoką odpornością na uszkodzenia. Dobre odwzorowanie oferowanych przez nas modeli pozwala na wytrenowanie się w obsłudze broni, poprawnego jej trzymania oraz celowania, co jest bardzo istotne podczas przygotowania się do strzelania z prawdziwej broni. Jeżeli więc poszukujesz dobrej repliki, w celu nauki podstaw obchodzenia się z bronią to powinieneś rozważyć zakup pistoletu walther ASG. Szeroki wybór replik na stronie Militaria.pl to pełna gwarancja, że nie zależnie od posiadanych preferencji i gustów, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty replik.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49