MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Spodnie Kryptek Mandrake

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju odzieży militarnej oraz outdoorowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy naszą ofertę różnego rodzaju odzieży w kamuflażu. W tej kategorii umieściliśmy posiadane przez nas spodnie kryptek mandrake. Modele te to świetna propozycja dla osób poszukujących wygodnych bojówek w kamuflażu. Modele prezentowane przez nas tworzone są na wzór oryginalnych, kontraktowych mundurów. Dzięki temu cechują się wysoką funkcjonalnością, wytrzymałością, a także doskonałą wygodą. Spodnie te stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich osób poszukujących bardzo wytrzymałych spodni w rewelacyjnym kroju.

Modele spodni kryptek mandrake marki Helikon uwielbiane są przede wszystkim przez myśliwych, graczy ASG, graczy Paintball oraz osób, które często swój wolny czas spędzają na zalesionych terenach. Spodnie kryptek mandrake męskie dzięki zastosowaniu wspaniałego wzoru pomagają w maskowaniu sylwetki podczas leśnych wypraw i wycieczek. Jak podaje producent, kamuflaż ten najlepiej sprawdzi się w ciemnym, leśnym otoczeniu. Modele dostępne na naszej stronie to doskonałe i bardzo funkcjonalne bojówki. Dzięki zastosowaniu tkaniny NYCO RipStop posiadają dużą wytrzymałość na wszelkiego rodzaju przetarcia i rozdarcia.

Warto zwrócić uwagę również na właściwości użytych tkanin. Połączenie nylonu oraz bawełny sprawia, że spodnie mają mniejszą wagę co doskonale sprawdzi się podczas dłuższych wędrówek. Mają również właściwości szybkoschnące co często jest problemem w spodniach 100% bawełnianych, które po przemoknięciu stają się ciężkie i niewygodne. Praktyczność męskich spodni kryptek mandrake podkreślają zmyślnie rozmieszczone kieszenie. W tych spodniach umieszczono ich aż 10 sztuk zapewniając miejsce na najważniejsze przedmioty codziennego użytku. Kryptek mandrake spodnie to funkcjonalność bojówek w rewelacyjnym wojskowym stylu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49