Jestem usatysfakcjonowany, batoniki bardzo mi odpowiadają. Nie mam żadnych zastrzeżeń, świetnie sprawdzają się jako drobna przekąska na dłuższych wyprawach czy podczas jazdy samochodem. Cena jest adekwatna do jakości.
Baton energetyczny Arpol Food Force ciastko z kremem 50 g - 4 szt.
Zestaw czterech sztuk batonów o smaku ciastka z kremem w polewie kakaowej zapewnia łatwo przyswajalny zastrzyk energii. Przekąska dla turystów, grzybiarzy, sportowców i kierowców. Nie musi być przechowywany w lodówce, więc nadaje się, aby mieć przy sobie w podróży, na rybach czy wycieczce w góry.
Wygodny do przenoszenia baton to dobre źródło energii oraz zdrowa alternatywna dla innych przekąsek, nadaje się jako uzupełnienie diety.
Składniki
Płatki owsiane, syrop glukozowy, polewa kakaowa (cukier, olej i tłuszcz roślinny (palmowy, shea), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (tristearynian sorbitolu i lecytyna słonecznikowa), wanilina), cukier, olej roślinny (palmowy, shea), olej rzepakowy, kakao w proszku, aromat, sól.
Może zawierać śladowe ilości: jaj i soi.
Wartość odżywcza w 100 g produktu
- wartość energetyczna 1728 kJ/413 kcal
- tłuszcz 15 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,0 g
- węglowodany 61,0 g, w tym cukry 32,0 g
- białko 6,4 g
- sól 0,4 g
Najważniejsze cechy
- 4 sztuki w zestawie
- waga 50 g
- smak ciastka z kremem
- 413 kcal w 100 g
- nie musi być przechowywany w lodówce
Militaria.pl jest dealerem premium marki ARPOL.
ARPOL to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Zielonej Górze, od wielu lat produkujące racje żywnościowe i wojskowe konserwy specjalne dla Sił Zbrojnych RP, instytucji związanych z bezpieczeństwem państwa oraz dla turystów, żeglarzy i wędkarzy. Firma wdrożyła międzynarodowe systemy jakości ISO 9001:2015 i ISO 22000:2005, spełnia wymagania NATO AQAP 2110:2016 i od 2006 roku posiada kod NCAGE 1126H, przyznawany podmiotom działającym na rzecz obronności. Produkty ARPOL wyróżniają się łatwością przechowywania i przygotowania w każdych warunkach - dzięki bezpłomieniowym podgrzewaczom chemicznym lub paliwom stałym pozwalają szybko uzyskać ciepły posiłek, a wszystkie akcesoria znajdują się w zestawie. Wyroby firmy sprawdziły się w najtrudniejszych akcjach ratowniczych i kryzysowych, m.in. podczas powodzi w Polsce, trzęsienia ziemi na Haiti czy gaszenia pożarów w Europie, a w ofercie dostępne są także innowacyjne rozwiązania, takie jak samopodgrzewająca się puszka Hot can.
| Wartość jednostkowa | 200 g |
|---|---|
| Typ żywności | Przekąska |
| Waga netto | 200 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 1728 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 413 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 3456 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 826 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 |
| Białko | 6,4 g/100 g |
| Tłuszcze | 15 g/100 g |
| Węglowodany | 61 g/100 g |
| Cukry | 32 g/100 g |
| Sól | 0,4 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g/100 g |
| Rodzaj dania | Wegańskie |
| EAN | ZESTAWARPOL001 |
| Producent | ARPOL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Moim zdaniem były ok, nie powiem, że jakieś ekstra. Zdecydowanie bardzo słodkie i niestety nie zapakowane tak, żeby miały przetrwać dłuższy okres czasu.
-
Niby są orzechy w składzie, ale nie wiadomo ile. Baton oparty na jakichś zbożach, czyli słabej jakości węglowodanach. Arpol ma w swojej ofercie dużo lepsze produkty tego typu.
-
Arpol ma w swojej ofercie lepsze batony. Tutaj mamy do czynienia z cukrami słabej jakosci. Raczej słodka przekąska, a nie prawdziwy baton energetyczny.
-
Smaczny i pożywny. Bezpieczny w transporcie. ARPOL robi baton jak trzeba. Wybredny pewnie znalazłby powód żeby się przyczepić. Zabierałem w teren leśny i na całodniowy wysiłek w górach. Zawsze zapewniał zastrzyk energii.
Brak opinii