Za drugim razem otrzymałem sprawny karabin wszystko działa. KAR98k to replika do kolekcji dobrze wygląda wszystko dobrze spasowane, fajnie się strzela, Sprawdza się na domową strzelankę do tarcz ze względu na niezbyt mocny strzał. Do 10m celny polecam.
Karabin ASG BOYI/DBOYS Kar98k
Sprężynowa replika legendarnego karabinu Mauser z okresu II Wojny Światowej. Wykonana jest z połączenia tworzywa sztucznego i metalu. Korpus repliki wyposażony jest w punkty montażu zawieszenia. Pod lufą znajduje się atrapa wyciora. Sprężynowy napęd repliki pozwala uzyskać prędkość wylotową na poziomie 315 FPS-ów. W połączeniu z muszką i regulowaną szczerbinką pozwala to na prowadzenie celnych strzałów.
Realistyczny system przeładowania wzorowany na oryginale
Replikę karabinu Kar98k wyposażono w zbliżony do oryginału system ładowania. Kulki w specjalnym adapterze o kształcie łusek są ręcznie wprowadzane do komory. Przeładowanie następuje za pomocą 4 taktowego zamka, a po przeładowaniu pusta łuska zostaje wyrzucona jak w palnym pierwowzorze. Rozwiązanie to znacząco zwiększa realizm, w komplecie z karabinem znajduje się pięć łusek. Obrotowy system bezpiecznika jest również wzorowany na oryginale.
Elementy zestawu
- replika
- 5x łuski
najważniejsze cechy
- sprężynowa replika historycznego karabinu Mauser Kar98k z okresu II Wojny Światowej
- realistyczny system przeładowania z 4-taktowym zamkiem
- wyrzut pustej łuski po przeładowaniu jak w palnym oryginale
- ładowanie kulek za pomocą atrap łusek
- 5 łusek w zestawie
- obrotowy bezpiecznik wzorowany na oryginale
- konstrukcja z metalu i tworzywa sztucznego imitującego drewno
- regulowana szczerbinka i muszka ułatwiające celne strzelanie
- prędkość wylotowa około 315 FPS
- punkty montażowe zawiesia
- atrapa wyciora pod lufą
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne (imitacja drewna)
Długość całkowita: 1120 mm
Waga: 2900 g
Kolor: brązowy
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 315 FPS
Rodzaj magazynka: atrapy łusek
Pojemność magazynka: 5 kulek
Producent: Double Bell
| Wzorowany na | Mauser |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 315 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Łuska |
| Pojemność magazynka | 5 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1120 mm |
| Waga | 2900 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| EAN | 5902543050304 |
| Kod producenta | 1152190150(DBY-03-000283) |
| Producent | Double Bell |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Za drugim razem otrzymałem sprawny karabin wszystko działa. KAR98k to replika do kolekcji dobrze wygląda wszystko dobrze spasowane, fajnie się strzela
-
Uważam , że ta replika jest świetna mi osobiście daje sporo frajdy ze strzelania polecam dokupić sobie szyne i lunete bo na dalsze odległości ciężko wycelować z muszki i szczerbinki.
-
Ładny do powieszenia na ścianę.
-
Jako kolekcjonerka ok, nie do końca dopracowany sprzęt, a szkoda.
-
Ktoś to w ogóle kupił. bo ja miałem szansę na przetestowanie tego u kolegi i na serio jest piękne lepszego jeszcze nie widziałem, to jest najlepsza WWII replika asg. Serdecznie polecam!
Brak opinii