Ładownica na magazynek karabinowy Lindnerhof Rifle Magazine Pouch HK417 Single MX765-1 - Stone Grey
Ładownica typu otwartego w kolorze Stone Grey, przeznaczona do przenoszenia jednego magazynka kalibru 7,62 x 51 mm. Wykonana z wytrzymałego laminatu MX, który wykazuje wysoką odporność na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. System montażowy opiera się na podwójnym troku, co zapewnia kompatybilność z systemem MOLLE.
Wytrzymały laminat MX i PANEL VELCRO
Ładownica wykonana została z laminatu MX, wykorzystywanego do produkcji nowoczesnego oporządzenia taktycznego. Dzięki wielowarstwowej konstrukcji laminat MX charakteryzuje się wysoką odpornością mechaniczną, niską wagą, oraz niskim współczynnikiem absorpcji wody. Na froncie ładownicy znajduje się panel velcro przeznaczony do mocowania naszywek i emblematów.
Kompatybilność z systemem MOLLE/PALS
Taśmy o szerokości 20 mm zgodne z systemem montażowym MOLLE/PALS umożliwiają mocowanie ładownicy na pasie, kamizelce, plecaku lub innych elementach oporządzenia. Wykonane w technologii Laser Cut otwory umieszczone na froncie ładownicy są kompatybilne z systemem MOLLE, co umożliwia przytroczenie dodatkowych elementów wyposażenia.
elastyczna linka, wewnętrzny klips mocujący
Elastyczna linka amortyzująca z zaczepem Alpha Tab zapewnia dodatkowe zabezpieczenie i ułatwia dostęp do magazynka. Wewnętrzny klips stabilizuje magazynek, zapobiegając jego wypadaniu nawet bez użycia dodatkowego zapięcia.
najważniejsze cechy
- wykonana z laminatu MX
- kompatybilność z systemem MOLLE/PALS
- elastyczna linka z zaczepem Alpha Tab
- panel MOLLE wykonany w technologii Laser Cut
- panel velcro
- wewnętrzny klips mocujący
Militaria.pl jest dealerem premium marki Lindnerhof.
Lindnerhof to niemiecki producent sprzętu taktycznego, znany z innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez byłych operatorów jednostki KSK. Firma rozwija nowoczesne systemy nośne i kamizelki taktyczne, wykorzystując innowacyjne technologie własnej konstrukcji, takie jak system szybkiego wypinania Quick Release LT025, cicha klamra hakowa Hakenschnalle czy mechanizm utrzymujący magazynki różnych kalibrów Multi-Caliber L-Bar. W ich produktach stosowany jest również autorski laminat MX (Multi-Axial Laminate) o wysokiej wytrzymałości i odporności na wilgoć. Początki marki sięgają 2006 roku, gdy założyciel Josef Sixt rozpoczął szycie pierwszych kamizelek w domowej piwnicy po służbie w Afganistanie. Obecnie Lindnerhof należy do grupy Mehler Systems – europejskiego lidera w dziedzinie wyposażenia ochronnego i taktycznego, skupiającego również marki UF PRO (odzież taktyczna) oraz Mehler Protection (ochrona balistyczna).
| Waga | 107 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie szarości |
| Zapięcie komory głównej | Linka ze ściągaczem |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Kolor główny | Stone Grey |
| Wymiary | 9,5 x 10 x 5 cm |
| Materiał główny | 100% laminat |
| EAN | 4068415082338 |
| Kod producenta | 6602831-002 |
| Producent | Lindnerhof |
| EAN |
Panel velcro to obszar z naszytą taśmą rzepową umożliwiającą łatwe mocowanie różnych dodatkowych elementów, takich jak naszywki czy kieszenie.
MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) to system mocowania wyposażenia taktycznego, wykorzystywany np. w plecakach czy kamizelkach taktycznych. Daje możliwość elastycznego i modułowego umieszczania różnych akcesoriów i kieszeni, co umożliwia personalizację i optymalne dostosowanie przedmiotu do konkretnych potrzeb użytkownika. Jest powszechnie stosowany przez wojsko, służby specjalne oraz miłośników survivalu i outdooru.
PALS (Pouch Attachment Ladder System) to system modularnego montażu kieszeni i ładownic, wykorzystywany w systemie MOLLE. Składa się z przyszytych poziomo rzędów taśm o szerokości 1 cala (25,4 mm) i stałym odstępie (np. na plecaku) oraz pionowych taśm umożliwiających mocowanie i przewlekanie (na kieszeni). System ten zwykle wyposażony jest w zatrzaski, co dodatkowo zabezpiecza przypięte elementy.
LCS (Laser Cut System) to nowa wersja montażu używanego w systemie MOLLE, gdzie zamiast tradycyjnych taśm zastosowano otwory wycięte laserem bezpośrednio w materiale. System jest znacznie lżejszy niż standardowe naszywane taśmy PALS oraz gwarantuje lepsze maskowanie. Otwory są obszywane nicią zapobiegającą mechaceniu i pruciu lub, jak w przypadku Cordury, wycinane laserowo brzegi ulegają stopieniu.