Ciastka mają wyczuwalny, ale nienachalny słodki smak. Są mocno suche, jakby zawierały dużą ilość mąki, dlatego sugeruję jeść je z mlekiem i odrobiną cukru albo popijać wodą, choć oczywiście można spożywać także same, w zależności od upodobań. Smak jest całkiem przyjemny, produkty są sycące i świetnie sprawdzają się w awaryjnych sytuacjach. Zdecydowanie polecam do zestawu awaryjnego.