MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Akcesoria wędzarnicze

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

37 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  64,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł

37 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wędzenie to proces, który wzbogaca smak potraw, a ponadto w prosty sposób konserwuje żywność. Akcesoria do wędzarni są niezbędnym elementem dla każdego miłośnika wędzonych produktów spożywczych. Bez względu na to, czy używasz wędzarni ogrodowej, czy nowoczesnej wędzarni elektrycznej, odpowiednie akcesoria do wędzarni ułatwią Ci ten proces. 

Dla osób, które korzystają z modeli tradycyjnych, przydadzą takie akcesoria do wędzarni ogrodowej jak: ruszt czy szczypce do trzymania gorących produktów. Dla fanów aromatycznych potraw dobrym wyborem będzie specjalne drewno przeznaczone do wędzarni. Warto także zwrócić uwagę na generatory dymu, haki czy nici wędliniarskie.  

Jeżeli preferujesz bardziej nowoczesne rozwiązania, polecamy zwrócić uwagę na akcesoria do wędzarni elektrycznej. Przy takich wędzarniach sprawdzą się akcesoria, które zapewnią na przykład kontrolę procesu wędzenia, będą to między innymi termometry elektroniczne, dzięki którym zyskasz pewność, że wewnątrz wędzarni panuje odpowiednia temperatura.  

Nasza oferta obejmuje również takie akcesoria jak pokrowce na wędzarnię czy osuszacze. W ofercie Militaria.pl znajdziesz również szeroki wybór przypraw, które podkreślą smak wędzonych potraw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49