MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Ruszty na ognisko

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Ruszt na ognisko jest niezbędnym sprzętem, dzięki któremu będziesz mógł przygotować na ognisku bardziej wymagającą potrawę niż klasyczna pieczona kiełbasa. Możesz wykorzystać różnego rodzaju ruszty ogniskowe, dostosowane rozmiarem, kształtem czy sposobem montażu do Twoich potrzeb. 

Wspólne biesiadowanie przy ognisku z rodziną lub przyjaciółmi ma swój nieodparty urok. Podczas wycieczek za miasto, kempingów czy biwakowania nie zawsze masz możliwość zabrania przenośnego grilla. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest rozpalenie ogniska, jeżeli miejsce Twojego pobytu na to pozwala. Przy przyrządzaniu potraw z ogniska doskonale sprawdzi się składany ruszt na ognisko. Pozwala na przygotowanie grillowanych potraw w wielu miejscach, Z łatwością zabierzesz go ze sobą na rożnego rodzaju wyprawy, z uwagi na jego niewielki rozmiar po złożeniu.

Jeżeli jesteś wędkarzem lub planujesz przyrządzić grillowaną rybę na swój posiłek, wykorzystaj ruszt do grillowania ryb. Ten model nieco różni się od standardowych rusztów ogniskowych. Zazwyczaj posiada specjalne miejsce na rybę oraz zabezpieczenia, dzięki którym nie wypadnie ona z rusztu. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz ruszt na każdą okazję.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49