Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Stojaki i trójnogi na ognisko

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Trójnóg na ognisko to specjalna konstrukcja składająca się z kilku elementów, którą stosuje się zarówno do podwieszania klasycznego rusztu, jak i do grillowania czy do podwieszenia kociołków lub żeliwnych patelni ogniskowych. Stojak na ognisko to prosta forma, którą możesz wykorzystać do przygotowywania wielu potraw nad ogniskiem.

Trójnogi na ognisko są świetną alternatywą dla klasycznych grilli, pozwalając na wykorzystanie możliwości tradycyjnego grilla i ogniska. Z pomocą trójnogu z powodzeniem przyrządzisz wiele aromatycznych potraw, bezpośrednio nad ogniem. Urządzenia te, składają się z kilku elementów, dzięki czemu przenoszenie trójnogu nie sprawi Ci żadnych problemów. Możesz także dostosować wysokość trójnogu, aby ruszt, kociołek lub patelnia grillowa znajdowały się na odpowiedniej wysokości nad ogniskiem.

Warto zwrócić uwagę na modele wyposażone w korbkę umożliwiają proste regulowanie wysokości rusztu. Innymi zaletami trójnogów są: łatwe utrzymanie w czystości, szybki montaż czy duża stabilność. Warto także zwrócić uwagę na ich walory estetyczne - trójnogi z powodzeniem wpasują się w aranżację wielu ogrodów. Wybierz trójnóg zamiast tradycyjnego grilla, jeżeli chętnie wybierasz potrawy, które najlepiej smakują przygotowane na pełnym ognisku. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz także wiele artykułów do grillowania oraz wiele innych produktów dopasowanych do Twoich potrzeb.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49