MĘSKIE PREZENTY
10.12 | Niedziela handlowa - sklepy stacjonarne otwarte →

Otwieracze do puszek, butelek i konserw

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

10 produktów

10 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Otwieranie produktów, które nie mają klasycznych nakrętek lub nie mają zawleczki może być kłopotliwe. Szczególnie wówczas, jeśli zabrałeś ze sobą posiłek w puszce i nie masz odpowiedniego otwieracza. Dlatego przed wyjazdem warto wyposażyć się tego typu produkt. W sklepie Militaria.pl znajdziesz otwieracze do butelek, puszek i konserw. 

Otwieracz to kompaktowe narzędzie, które bez trudu zmieścisz w plecaku, nerce czy nawet w kieszeni. Mając go ze sobą, nie będziesz musiał szukać alternatywnych sposobów otwierania puszek, konserw czy butelek. Dobry otwieracz przyda Ci się nie tylko w terenie, ale również na co dzień w domu. Otwieracz do butelek może występować w różnej formie. Klasyczne, duże otwieracze znajdą zastosowanie w domu. W terenie dobrze sprawdzi się natomiast otwieracz z karabińczykiem, który przypniesz do kluczy bądź plecaka. Dostępne są również modele z łańcuszkiem. 

Otwieracz do puszek i otwieracz do konserw to przydatne narzędzia, które warto zabrać na biwak lub kemping. Możesz spróbować zastąpić je nożem, ale wówczas zwiększa się ryzyko skaleczenia. Kiedy korzystasz z żywności puszkowanej ważne jest, aby na powierzchni opakowania było jak najmniej ostrych krawędzi, o które możesz się zranić. Dlatego najlepiej stosować otwieracze, które nie wyszczerbiają krawędzi puszki. Kiedy planujesz zabrać ze sobą mały bagaż lub masz ograniczone miejsce w plecaku, warto zaopatrzyć się w małe zestawy otwieraczy, które cechują się niską wagą, przy zachowaniu maksymalnej sprawności. Dobrym wyborem jest również zakup narzędzia wielofunkcyjnego, które zostało wyposażone zarówno w otwieracz, jak i ostrze oraz korkociąg.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49