Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Sztućce i niezbędniki turystyczne

Schowaj Czytaj więcej

W trakcie aktywności fizycznej, na przykład podczas wypraw górskich, powinieneś regularnie uzupełniać zapotrzebowanie kaloryczne swojego organizmu. Nie musisz zabierać ze sobą jedynie suchego prowiantu. Możesz spakować również regenerujące i odżywcze posiłki, które spożywa się przy użyciu sztućców.  Noszenie sztućców stołowych może być problematyczne z uwagi na ich wagę czy rozmiary, dlatego warto mieć pod ręką sztućce podróżne.  W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz szeroki wybór sztućców turystycznych. 

Ustaw kierunek malejący

79 produktów

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  36,99 zł 44,99 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  20,50 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 9,49 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  165,30 zł 174,00 zł
  Oszczędzasz 8,70 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  185,00 zł 195,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 139,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 6. Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 25,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 7. Wysyłka: Natychmiast
  24,99 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
Ustaw kierunek malejący

79 produktów

Strona

  Wyjazdy na wielodniowe wycieczki wymagają niekiedy zabrania sporej ilości wyposażenia, w tym kilku naczyń i sztućców. Niezbędnik turystyczny pozwoli Ci zaoszczędzić nieco miejsca w plecaku. Z reguły składa się on z kompletu sztućców - łyżki, widelca i noża. W dostępnych na naszej stronie modelach sztućce połączone mogą być karabińczykiem, mieć specjalne mocowanie lub występować w formie przypominającej scyzoryk. Sztućce turystyczne są znacznie lżejsze od tradycyjnych modeli stołowych, przy czym zachowują pełną funkcjonalność. Pozwalają na większą dowolność w wyborze Twojego posiłku w trakcie podróży lub wypadu za miasto. Z ich pomocą zjesz zarówno potrawy mięsne, zupy jak i różnego rodzaju makarony. Spędzając wolny czas na kempingu możesz pozwolić sobie na zabranie większej ilości przydatnych przedmiotów. Przy planowaniu dłuższych wyjazdów polecamy skorzystać z większych modeli sztućców. Ich wielkość jest zbliżona do kompletów domowych, co pozwala na pełną wygodę użytkowania.  

  Spork to lekki niezbędnik, o kompaktowych rozmiarach. Standardowo jest to połączenie łyżki i widelca w jednym narzędziu, choć w niektórych modelach występuje również nóż. Zabranie ze sobą sporka jest świetnym pomysłem, w przypadku bardzo ograniczonego miejsca w plecaku. Przy wyborze sztućców, z których będziesz korzystać na wyjeździe warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Jednym z najczęściej stosowanych materiałów jest tworzywo syntetyczne - np. PP czy Lexan. Tworzywa te są w 100% bezpieczne. Sztućce wykonane z tworzywa są najlżejsze i występują w różnych kolorach. Innym popularnym materiałem jest stal nierdzewna. Stalowe zestawy cechują się dużą wytrzymałością, ale są cięższe od modeli z tworzywa. Jeżeli natomiast zależy Ci na połączeniu niskiej wagi i dużej wytrzymałości zestawu sztućców, skorzystaj z modeli wykonanych z tytanu. Niektórzy producenci stosują jako materiał także bambus. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zestawów sztućców turystycznych. 

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49