MĘSKIE PREZENTY
Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 50 zł!

Kreatyna

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Producent
Cena
Zastosuj

12 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł 129,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 201,00 zł
  Oszczędzasz 31,01 zł

12 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W sklepie Militaria.pl znajdziesz suplement kreatyny przeznaczonej do stosowania przez sportowców oraz osoby chcące zbudować masywniejszą tkankę mięśniową. Czym zatem jest kreatyna? Jest to związek chemiczny o pochodzeniu organicznym, czyli kwas betametyloguanidynooctowy. W jego skład wchodzą trzy aminokwasy takie jak: argininy, glicyny, metioniny. Po raz pierwszy kreatywna została odkryta w 1832 roku przez francuza podczas badania mięśni szkieletowych. Jest to substancja naturalnie wytwarzana w organizmach przez wątrobę, nerki czy trzustkę w trakcie przemiany materii. Kreatyna pełni ważną funkcję w organizmie, ponieważ ma bezpośredni wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz ścięgien. W organizmie zachodzi wiele skomplikowanych procesów związanych z syntezą kreatyny, jednak najważniejsze jest przejście w fosfokreatynę za pomocą enzymu, który nazywany jest kinazą keratynową. Kreatyna w takiej postaci w organizmie odpowiada za uwalnianie energii, która jest zmagazynowana, aby sporządkować ją na syntezę białek.

Kreatyna jest substancją, która jest samodzielnie produkowana przez organizm, jednak są to relatywnie małe ilości. Tak niewielkie ilości nie mają wpływu na uzyskiwane wyniki sportowe, dlatego popularna stała się kreatyna w tabletkach. Kreatyna jest obecnie jednym z najbardziej znanych suplementów diety stosowanych przez sportowców. Znana była już w latach 60. XX wieku, jednak nie doceniano wówczas jej właściwości. Na popularności zyskała dopiero w latach 90. XX wieku po zaobserwowaniu jej pozytywnego wpływu na aktywność fizyczną. Zaczęto ją stosować w celu poprawy swoich rezultatów oraz jako wsparcie podczas wykonywania treningów. W jakim celu stosuje się kreatynę w kapsułkach? Jest to bardzo ważne pytanie, na które trzeba znać odpowiedź przed rozpoczęciem jej stosowania. Jedną z najistotniejszych właściwości kreatyny jest wpływ na syntezę białek mięśniowych. W trakcie wykonywania intensywnego wysiłku kreatyna odpowiada za hamowanie rozpadu mięśni oraz przyspiesza ich odbudowę. Jest to możliwe dzięki działaniu antykatabolicznemu oraz anabolicznemu na syntezę białek. Takie działanie ma wpływ na szybszy rozrost tkanki mięśniowej, a także zwiększenie szybkości i wytrzymałości mięśni. Poprawa pracy mięśni oraz możliwość wykonywania dłuższych i bardziej intensywnych treningów zdecydowanie wpływa na szybsze osiąganie założonych celów.

Jeżeli trenujesz regularnie, to w łatwy sposób dostrzeżesz pierwsze efekty stosowanej suplementacji. Decydując się na stosowanie kreatyny w tabletkach, warto dobrać jej rodzaj do intensywności oraz rodzaju wykonywanej aktywności. Polecana jest dla osób, które wykonują treningi siłowe oraz wytrzymałościowe. Sprawdzi się dla Ciebie, jeżeli podczas treningu skupiasz się na wykonywaniu krótkich oraz intensywnych ćwiczeń. Kreatyna w kapsułkach wpłynie na osiąganie lepszych efektów u osób, które uprawiają wioślarstwo, narciarstwo, kajakarstwo, a także sprint. Jaki suplement jest w naprawdę korzystnej cenie? Kreatyna, która w składzie posiada jabłczan oraz cytrynian – możesz ją dostać za 50 zł. Są to substancje charakteryzujące się dobrym stopniem rozpuszczalności, co wpływa na efektywniejszą przyswajalność. Jeżeli zależy Ci na poprawie wydajności swojego organizmu oraz przyśpieszeniu osiągnięcia założonych celów, stosowanie kreatyny będzie właściwym wyborem. Jest to suplement, którego skuteczne działanie jest potwierdzone licznymi badania. Nie ma również obaw przed wystąpieniem negatywnych skutków ubocznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty firmy Trec Nutrition. Zapraszamy do zakupów.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49