Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Spodnie Kryptek Highlander

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale powiększamy naszą ofertę o kolejne rodzaje taktycznych spodni w kamuflażu. W tej kategorii umieściliśmy spodnie kryptek highlander. Jest to rodzaj wojskowych bojówek używanych przez zawodowych żołnierzy i różnych innych przedstawicieli służb mundurowych. Spodnie te uwielbiane są przez myśliwych, miłośników ASG, miłośników survivalu, graczy Paintball oraz wszystkich tych, którzy poszukują spodni na odpowiednim poziomie funkcjonalności i wygody. Niezależnie od preferowanej aktywności, każdy kto szuka komfortowej odzieży powinien rozważyć zakup spodni kryptek highlander.

Prezentowane przez nas męskie spodnie kryptek highlander to odzież militarna najwyższej jakości, która została wykonana na wzór modeli kontraktowych. Dostępne modele polskiej firmy Helikon takie jak CPU (Combat Patrol Uniform) swoim krojem nawiązują do używanych przez Wojsko Polskie oraz Armię Amerykańską mundurów stosowanych przez oddziały piechoty w Iraku i Afganistanie. Dzięki zastosowaniu tkaniny NYCO RipStop, modele te cechują się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, mniejszą wagą oraz o wiele szybszym wysychaniem w porównaniu do spodni 100 % bawełnianych.

Kryptek highlander spodnie zaprojektowane na wzór kontraktowych oryginałów charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i jakością wykonania. Zostały wyposażone w odpowiednią ilość kieszeni oraz specjalne wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia. Bojówki te z łatwością można dopasować do ciała dzięki zastosowaniu w pasie specjalnej taśmy regulującej. Spodnie kryptek highlander męskie to doskonała opcja dla osoby poszukującej spodni w praktycznym kamuflażu. Producent zaznacza, że ten został specjalnie zaprojektowany dla różnych regionów geograficznych oraz wysokości. Doskonale nada się w terenie mieszanym takim jak np. kamieniołomy.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49