Zamów dziś (8.06) do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Tarcze i cele strzeleckie, kulochwyty

Schowaj Czytaj więcej

Aby podczas zabaw strzeleckich zadbać o bezpieczeństwo nasze, jak i osób postronnych, pomocne mogą okazać się tarcze, cele i kulochwyty. Takie gadżety jednocześnie zapewnią nam odpowiednią ilość frajdy z samego strzelania. Jeśli wyposażymy się w tarcze strzeleckie do wiatrówki ze zwykłą podziałką punktową, umożliwią nam zarówno odzwierciedlenie naszych wyników strzeleckich, jak i zaostrzą rywalizację na punkty między strzelcami. Podziałka na punkty znajdująca się na tarczach do strzelania, będzie się też nieocenioną pomocą podczas kalibracji lunety wiatrówkowej.

Podczas zabaw strzeleckich, warto postawić jako priorytet zapewnienie bezpieczeństwa zarówno nam, jak i osobom postronnym. Nikt nie chciałby, aby śrut wiatrówkowy wyrządził komukolwiek krzywdę. Pomocnym gadżetem mogą być wtedy kulochwyty. Najbardziej klasyczne wersje mają kształt stożka, który zapewnia optymalną ochronę, jak i nie odbija śrutu. Zapewni to nam zarówno bezpieczeństwo oraz zadba o porządek, wyłapując cały śrut. Dodatkowo dużym udogodnieniem są zagięcia na brzegu takiego kulochwytu, które umożliwiają zamontowanie tarczy do strzelania. Bardziej rozbudowane wersje kulochwytów do wiatrówek mogą posiadać reagujące cele strzeleckie, najpopularniejsze są tutaj chyba klasyczne „kaczki”. Są one świetnym sposobem sygnalizacji trafienia. W zależności od tego, jaki model posiadamy, kaczki albo zasygnalizują trafienie tylko ruchem, lub w przypadku wersji magnetycznej, nasz cel się schowa, by po trafieniu przycisku reset ponownie pojawiły się wszystkie cele strzeleckie. Kulochwyty do wiatrówek są zarówno gadżetem zapewniającym bezpieczeństwo podczas strzelania i jednocześnie dostarczającym dużo frajdy z zabawy. Taki zakup będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które strzelają na własnej działce i mobilność naszego sprzętu nie jest priorytetem.

Dla tych, którzy wolą wyjść na otwartą strzelnicę wiatrówkową, która już jest zabezpieczona, najczęściej wybieranym celem będą zwykłe tarcze do wiatrówki. W przypadku długich wiatrówek zwykłe tarcze do strzelania łatwo zmieścimy do pokrowca ze sprzętem, co znacząco wpływa na łatwość transportu. Pozwolą też łatwo zweryfikować nasze umiejętności strzeleckie. Jest to też najczęściej wybierany poza śrutem produkt podczas zakupu sprzętu strzelającego. Warto również zainteresować się tarczami do wiatrówki w formie sylwetkowej. Będzie to ciekawe rozwiązanie dla tych osób, które bardziej preferują dynamiczne strzelanie na krótszym dystansie. Będą one mogły posiadać różne wzory, bez problemu znajdziemy spotykany na strzelnicy wzór TS-10, czyli popularnego „Francuza”, jak i sylwetkę terrorysty czy zombiaka. Strzelając szczególnie z krótkich wiatrówek, będzie to bardzo wygodne rozwiązanie. A jeżeli chcemy, aby nasza tarcza do strzelania posłużyła jak najdłużej, warto dokupić zaklejki. Dzięki temu nie będziemy musieli co kilka minut wieszać nowej tarczy. Szykując się do zabawy z wiatrówką, warto pamiętać o zapasie tarcz na strzelnicę, zdecydowanie urozmaicą one nasz odpoczynek w terenie ze sprzętem strzelającym. Strzelectwo wiatrówkowe jest zarówno przyjemną formą odpoczynku na świeżym powietrzu, jak i świetnym sposobem utrzymywania i podnoszenia swoich umiejętności strzeleckich, jeśli obcujemy również z bronią palną. Jeśli chcemy wyposażyć się w dodatkowe akcesoria strzeleckie, to w ofercie Militaria.pl znajdują się zarówno kulochwyty, jak i podstawowe tarcze do wiatrówki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą asortymentu, który urozmaici naszą strzelecką przygodę.

Ustaw kierunek malejący

119 produktów

 1. (2018)
  Wysyłka: Natychmiast
  6,99 zł 12,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 2. (122)
  Wysyłka: Natychmiast
  9,99 zł 12,00 zł
  Oszczędzasz 2,01 zł
 3. (93)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 4. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  62,99 zł
 5. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł
 6. (76)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
Ustaw kierunek malejący

119 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49