Jakość za rozsądną cenę. Butelka poręczna, otwierana jedną ręką, z ustnikiem i rurką w środku. Żeby się napić nie trzeba przechylać, więc będzie wygodnym i bezpiecznym bidonem do roweru i na skuter. Przed chwilą sprawdzone - leży w koszyczku na bidon idealnie i wychodzi z właściwym oporem. Na pewno nie wypadnie podczas jazdy. Tą wziąłem na próbę, ale będzie kolejna.
Butelka wielokrotnego użytku o pojemności 700 ml, wykonana z lekkiego i trwałego Tritanu. Materiał nie wydziela szkodliwych związków chemicznych pod wpływem ciepła i jest wolny od BPA.
Butelka nie pochłania smaku ani zapachu przenoszonych płynów. Dzięki temu nadaje się do transportu kolorowych napojów np. izotoników. Tritan ma wysoką odporność cieplną, więc butelka może być myta w zmywarce.
Nakrętka wyposażona jest w ustnik zabezpieczony za pomocą pokrywy z zatrzaskiem, którą można otworzyć jedną ręką. Dodatkowym elementem nakrętki jest uchwyt mocujący, który pozwala na łatwiejsze wyjęcie butelki z plecaka lub kieszeni oraz przytroczenie jej do ekwipunku.
Dane techniczne
Materiał: Tritan
Kolor: Charcoal
Pojemność: 700 ml
Wysokość: 23,5 cm
Średnica: 7,8 cm
Producent: Highlander, Wielka Brytania
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Highlander w Polsce.
Highlander to szkocka marka założona w latach 80. XX wieku, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży outdoorowej, sprzętu turystycznego oraz akcesoriów kempingowych. Firma oferuje trzy główne linie produktów: Tactical - przeznaczoną do ekstremalnych warunków i działań militarnych, Forces - skierowaną do entuzjastów survivalu i bushcraftu, oraz Outdoor - która obejmuje sprzęt do turystyki i biwakowania. W asortymencie Highlander znajdują się m.in. funkcjonalne plecaki, namioty, śpiwory oraz odzież termoaktywna, które są dostosowane do potrzeb zarówno doświadczonych użytkowników, jak i amatorów aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
| Pojemność | 700 ml |
|---|---|
| BPA Free | Tak |
| Materiał butelki | tritan |
| Izolacja termiczna | Nie |
| Wysokość | 235 mm |
| Waga | 134 g |
| EAN | 5034358873066 |
| Kod producenta | CP238-CH |
| Producent | Highlander |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 7
-
-
Butelka Highlander Outdoor Tritan Straw 700 ml - Blue to moja druga butelka tego typu. Z pierwszej szarej byłem na tyle zadowolony, że kupiłem drugą w innym kolorze. Dobre wykonanie, wygodny ustnik. Polecam!
-
Butelka Highlander Outdoor Tritan Straw 700 ml - Blue to moja druga butelka z tej serii. Tak jak model szary butelka spełnia moje oczekiwania i jestem zadowolony z zakupu.
-
Butelka Highlander Outdoor Tritan Straw 700 ml - Charcoal to bardzo dobrze wykonana butelka. Użycie materiału wolnego od BPA, podwójne zabezpieczenie plus wygodny ustnik to plusy tej butelki.
-
butelka dobrze wykonana. ustnik szeroki dobrze się z niego pije. moim zdaniem klucz posmak ustnika. przemyślane zamknięcie. zobaczymy jak długo wytrzyma.
-
Kupuje drugi razy po pierwszą ktoś mi ... Jako że siwy włos to się przyzwyczajam do przedmiotów. Polecam produkt mi się sprawdził. Użytkowałem w pracy z różnymi płynami ciepłymi i ziemnymi bez uwag.
-
Bardzo fajne wykonaniem naprawdę czuć markę premium. Bardzo mi przypadła do gustu polecam za funkcjonowanie i dezine. Miło leży w dłoni używam codziennie.
Brak opinii