Dobrze sprawdza się latem. Chroni przed słońcem, a do tego bardzo przewiewna. Fajna czapka, która będzie pasować zawsze i wszędzie. Polecam wypróbować.
Czapka z daszkiem typu trucker wykonana z połączenia bawełny i poliestru. Sprawdzi się podczas wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Na przednim, bawełnianym panelu znajduje się napis oraz logo firmy Alpha Industries, które wykonano na trwałej, metalowej folii.
Wentylację powietrza zapewniają siatkowe panele, dzięki temu czapka jest idealna na letnie upały, a znajdujący się wewnątrz czapki dodatkowy panel z materiału zapewnia lepsze wchłanianie potu.
Czapka dostępna w jednym rozmiarze, regulowanym za pomocą paska.
Dane techniczne
Kolor: Rep Blue
Materiał: 55% bawełna, 45% poliester
Producent: Alpha Industries, USA
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Alpha Industries.
Alpha Industries to amerykańska marka założona w 1959 roku, która zasłynęła jako producent odzieży dla armii Stanów Zjednoczonych. Jej najbardziej rozpoznawalne projekty to kultowe kurtki MA-1 i M-65, cenione za trwałość, praktyczne rozwiązania i wojskową precyzję wykonania. Charakterystyczny czerwony brelok „Remove Before Flight” stał się znakiem rozpoznawczym marki, która z czasem zyskała popularność także poza wojskiem - wśród subkultur, muzyków i miłośników militariów. Alpha Industries to marka z historią, której produkty od dekad sprawdzają się zarówno w wymagających warunkach, jak i w codziennym użytkowaniu.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie niebieskiego |
|---|---|
| Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
| Elastyczność materiału | Nierozciągliwy |
| Faktura materiału | Twill (gładki) |
| Regulacja obwodu | Tak |
| Wentylacja | Otwory + siatka MESH |
| Materiał dodatkowy | 45% poliester |
| Materiał główny | 55% bawełna |
| Kolor główny | Rep Blue |
| Panel velcro | Nie |
| EAN | 4059146623808 |
| Kod producenta | 106901/07 |
| Producent | Alpha Industries |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 3
-
-
Bardzo fajna czapka. Super wykonanie i materiały. Nosi się wygodnie. Na lato jest idealna dzięki dużej przewiewności i oddychalności. Polecam serdecznie wypróbować ten model.
-
Niestety. Negatywnie. Co prawda nosi się bardzo dobrze ale… po miesiącu wyblakłe daszek i zaczęły odpadać literki… czapka za 150… oczekiwałem jednak lepszej jakości.
Brak opinii