lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Karabinek szturmowy AEG Double Bell RK-05
Replika karabinka AKS-74M. Karabinek cechuje bardzo dobra jakość użytych części oraz świetne ich spasowanie. Korpus karabinka oraz pokrywa zamka wykonane zostały z tłoczonej blachy co zapewnia im znakomitą odporność na uszkodzenia. Pozostałe elementy takie jak lufa zewnętrzna, tłumik płomienia oraz przyrządy celownicze zostały wykonane ze stopu ZnAl. Chwyt przedni, składana kolba, rękojeść oraz magazynek zostały wykonane z tworzywa. Replika idealnie nadaje się zarówno do ciasnych pomieszczeń jak i do lasu. Znakomity wybór dla początkujących graczy jak i już zaawansowanych w polu bitwy ASG.
szyna boczna na akcesoria
Karabinek ma boczną szynę akcesoryjną tzw. "jaskółczy ogon", umożliwiającą montaż laserowego wskaźnika celu, kolimatora czy lunety. Replika ma z prawej strony selektor rodzaju ognia, dzięki czemu, możemy wybrać ogień pojedynczy bądź ciągły.
magazynek hi-cap na 450 kulek
W zestawie znajduje się magazynek typu Hi-cap o pojemności aż 450 kulek, co pozwoli na prowadzenie długiego ognia bez potrzeby zmiany magazynka.
Elementy zestawu
- karabinek RK-05
- magazynek
Najważniejsze cechy
- replika karabinka AKS-74M
- mocna, lekka konstrukcja
- szyna akcesoryjna z boku repliki
- selektor rodzaju ognia
- magazynek Hi-Cap mieszczący 450 kulek
Dane techniczne
Materiał: ABS + metal
Prędkość wylotowa: 350 fps
Napęd repliki: elektryczny
Wersja gearboxa: v.3
Tryb ognia: pojedynczy i ciągły
Długość repliki : 720 / 950 mm
Waga: 2840 g
Hop-Up: tak, regulowany
Producent: Double Bell, PRC
| Wzorowany na | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 350 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 450 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 950 mm |
| Waga | 2840 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543001641 |
| Kod producenta | 1152190934(DBY-01-000453) |
| Producent | Double Bell |
| EAN |