Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Książka "Równowaga przywództwa. Jak taktyki Navy Seals pomagają znaleźć balans niezbędny do zwycięstwa" - Jocko Willink i Leif Babin

Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 3,99 zł
46,99 zł
  • Zamów teraz i odbierz paczkę od kuriera DHL w poniedziałek!

Kup i zbierz 4 punkty = 2,00 zł zniżki na następne zakupy.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie
  • Warto dokupić
46,99 zł

Nowa książka autorów Ekstremalnego Przywództwa, ze szczytu listy bestsellerów "New York Timesa” – rewolucyjne podejście dla liderów pragnących znaleźć i utrzymać równowagę niezbędną do zwycięstwa.

W "Równowadze Przywództwa" Jocko i Leif nurkują jeszcze głębiej w niezbadane wody koncepcji przedstawionej poprzednio i starają się odpowiedzieć na pytanie, jak znaleźć równowagę między przeciwstawnymi siłami ciągnącymi liderów w różnych kierunkach. Autorzy skupiają się na niuansach, które musi skutecznie uwzględnić każdy lider.

Opanowanie równowagi przywództwa wymaga umiejętności ustalenia, kiedy być liderem, a kiedy naśladowcą; kiedy decydować się na agresywne manewry, a kiedy tylko obserwować rozwój wydarzeń; kiedy się odsunąć i pozwolić zespołowi działać, a kiedy włączyć się do akcji i rozpocząć mikrozarządzanie.

Dzięki przykładom z doświadczenia autorów – zarówno z pola walki, jak i ze szkoleń jako żołnierze SEAL – oraz demonstracji zastosowania każdej z tych lekcji w świecie biznesu, Willink i Babin w przystępny sposób wyjaśniają, czym jest równowaga przywództwa – zespół umiejętności kluczowych dla realizacji najważniejszej misji każdego przywódcy i każdego zespołu: zwycięstwa.

Dane techniczne
Autor: Jocko Willink, Leif Babin
Tłumaczenie:  Joanna Radosz
Okładka: miękka
Format: 150 x 215 mm
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 368
Wydawnictwo: SQN

Więcej informacji
EAN 9788382106855
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49