Polecam ten pistolet użytkuje od 2 mies na leśnych strzelankach kulki bez problemu dolatują prosto na 40m .polecam do niego dołożyć celownik laserowy
Replika słynnego Colta M1911 w wersji na kulki BB 6 mm. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS wiernie odwzorowuje oryginał, dzięki licencji posiada oznaczenia identyczne z oryginałem a nawet indywidualny numer seryjny.
Napęd stanowi kartusz z gazem CO2 wkładany do rękojeści. Dzięki napędowi gazowemu uzyskujemy prędkość początkową kulki ~328 fps co przekłada się na zasięg około 45 metrów.
Pistolet posiada wbudowaną pod lufą szynę montażową w standardzie 22 mm co pozwala na zamocowanie celownika laserowego czy oświetlenia taktycznego. Oczywiście celować można również tradycyjnie - przy użyciu muszki i szczerbinki.
Z prawej strony repliki znajduje się bezpiecznik uniemożliwiający oddanie strzału w pozycji zabezpieczonej. Magazynek mieści 13 kulek BB kalibru 6 mm.
W komplecie znajduje się pistolet z magazynkiem.
Dane techniczne
Materiał: ABS
Długość lufy: 95 mm
Długość całkowita: 222 mm
Waga: 580 g
Kolor: czarny
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: 328 fps
Hop-up: nie
Rodzaj magazynka: rzędowy
Pojemność magazynka: 13 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 328 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Rzędowy |
| Pojemność magazynka | 13 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 222 mm |
| Waga | 580 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Nie |
| EAN | 3559961803061 |
| Kod producenta | 180306 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 34
-
-
Polecam ten pistolet użytkuje od 2 mies na leśnych strzelankach kulki bez problemu dolatują prosto na 40m .polecam do niego dołożyć celownik laserowy
-
Polecam ten pistolet użytkuje od 2 mies na leśnych strzelankach kulki bez problemu dolatują prosto na 40m .polecam do niego dołożyć celownik laserowy
-
Polecam ten pistolet użytkuje od 2 mies na leśnych strzelankach kulki bez problemu dolatują prosto na 40m .polecam do niego dołożyć celownik laserowy
-
Dobre wykonanie ale po jednym szczale magazynek puszcza i lekko się wysuwa więc trzeba pilnować żeby kulki się nie zacięły
-
Oceniam obiektywnie. Jestem podchorążym rez.W.P. Posługiwałem się też bronią ostrą. Ta replika to legenda. Jwest celna. Ma jeszcze jedną zaletę, jest bezpieczna. Sprężyna jest silna i dziecko tego nie jest w stanie przeładować. Pod nadzorem ojca tak. Warto przesmarować najpierw. Polecam.
-
Jestem sierżantem pchor. rez. W.P. Miałem broń ostrą. Teraz bawię się ASG. Pistolet świetnie wyważony. Jeżeli dołożymy laserowy celownik, to praktycznie każdy może zostać "strzelcem wyborowym". Polecam.
-
Pistolet fajny ale słabym elementem jest uszczelka naboju i śruba dokręcająca nabój. Uszczelka szybko przepuszcza, śruba ma mały skok i podczas dokręcania dużo gazu ucieka.
-
Fajny mocny sprzęt
-
Jak za tę cenę - jest ok. Dość solidnie wykonany, nieźle strzela i chyba zbyt szybko się nie rozleci. Pierwszych kilka strzałów (na nowym naboju) jest wyraźnie "silniejszych" od pozostałych, ale przy CO2 tak chyba musi być, zwłaszcza w tych najtańszych i najprostszych zabawkach. Realnie jest sens celować i strzelać do tarczy oddalonej nawet do ok. 6-8m. Powyżej tej odległości celność wydaje staje się coraz bardziej stochastyczna. Do ładowania kulkami koniecznie trzeba dokupić szybkoładowarkę.
-
Broń bardzo fajna. Jedyny minusem jest to że nie mogę dokupić dodatkowy magazynków.
-
na początek fajna zabawa
-
Posiadam tę replikę już miesiąc. Broń na prawdę fajnie wykonana. Solidnie trzyma się w dłoni. Jak za taką cenę polecam. Jedyny minus to wypadanie kulek z broni po wyjęciu magazynka i oddawanie pustych strzałów (kulka zostaje w magazynku lub gdzieś w lufie).
-
Fajna broń na początek.
-
Gdzie moge dokupić magazynki do tej broni
Brak opinii