Replika jak na swoją cenę działa bardzo poprawnie. Wyczuwalny blow-back, celność wystarczająca do krótkich dystansów. Na razie ok. 3000 strzałów bez żadnych poważnych awarii. Niestety jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia, są spore luzy między elementami.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Gazowa replika pistoletu Hi-Capa wykonana niemal w całości z metalu, z tego materiału został wytworzony zarówno zamek, szkielet, jak i magazynek. Tworzywo sztuczne zostało wykorzystane tak jak w palnym pierwowzorze, wyłącznie do produkcji okładzin chwytu pistoletowego
W pistolecie zastosowano mechaniczne przyrządy celownicze, w postaci muszki i szczerbinki. Znajdująca się pod lufą szyna RIS 22 mm umożliwia zamontowanie dodatkowego celownika laserowego lub oświetlenia taktycznego.
Antypoślizgowa faktura chwytu pistoletowego sprawia, że replika pewnie leży w dłoni. Zastosowanie dwóch bezpieczników, skrzydełkowego i chwytowego, chroni użytkownika przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Przeładowanie ułatwiają żłobienia na zamku zapewniające pewny chwyt.
Dzięki systemowi Blow Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka, który napina kurek, a jego ruch powrotny wprowadza kulkę do lufy. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.
Napędzana Green Gasem replika wystrzeliwuje kulki z prędkością rzędu 300 FPS.
W dołączonym magazynku Low-cap, poza zbiornikiem gazu, mieści się 25 kulek. Pistolet dostarczany jest w walizce transportowej z tworzywa sztucznego.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- zapasowy cylinder.
Dane techniczne
Kolor: Czarny/Srebrny
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: jest
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 25 kulek
Długość całkowita: 220 mm
Waga: 920 g
Producent: Double Bell
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 25 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 920 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak - światłowody |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak |
| EAN | 5902543951236 |
| Kod producenta | DBY-02-030174 |
| Producent | Double Bell |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
bardzo dobra replika ale jedna uwaga w danych technicznych bo w opisie pisze że blow back jest ale w danach technicznych pisze że nie ale linijke pod pisze że blow back jest
-
Replika wiernie odwzorowuje oryginał, na dystansie 10-15m bardzo celna ! Trochę irytuje spasowanie zamka z korpusem (dość spore luzy ) i co może być z tym powiązane nie za każdym razem zamek pozostaje w pozycji odciągniętej po wystrzeleniu ostatniej kulki. Reasumując, za cenę nieco poniżej 400 zł replika wykonana dość poprawnie i na plus NAPRAWDE CELNA
-
Kupiłem ten pistolet do rekreacyjnego strzelania oraz zapoznania dziecka z bronią. Osobiście mam doświadczenie z bronią od dawna. Interesuję się karabinkami pneumatycznymi, miałem bardzo dużo różnych wiatrówek, w tym także własnoręcznie wykonane. Pistolet airsoftowy na green gas zaciekawił mnie swoją wygodą, a także podobieństwem do bojowych odpowiedników, blowback jest bardzo ważny. Strzelanie powinno być przyjemne. Co do produktu: przesyłka z Polski dotarła do mnie na Ukrainę w zaledwie 3 dni. Pistolet wybierałem spośród modeli typu Colt, głównie high capa, nie będę opisywał zalet hi-capy, o tym jest wystarczająco dużo informacji))) Hi capa top) To najtańszy model jaki znalazłem, oczywiście na pierwsze zapoznanie. Byłem miło zaskoczony. Pistolet jest bardzo mocny i celny. Są pewne luzy, ale to nie jest krytyczne. Za swoje pieniądze to świetny sprzęt, działa nawet na mocnym gazie. Rozebrałem, wyczyściłem, użyłem Ballistolu do pielęgnacji. Pierwsze kilka magazynków wystrzelałem na gazie z silikonem dla nasmarowania systemu (polecam, bo to logiczne). Pistolet strzela bardzo pewnie, skupienie na 15 metrów - paczka IQOS, można lepiej. Bawię się hop-upem, najlepiej lecą kulki 0,25g, idealny balans między mocą a celnością. Ogólnie jako pierwszy pistolet do airsoftu mogę polecić. Mocny, celny, solidny, nie rozpadnie się w trudnych warunkach, metalowy. System oparty na Colcie, można naprawić „na kolanie”. Elementy są wymienne z innymi modelami typu Colt. Jestem bardzo zadowolony z pistoletu. Za te pieniądze High Capa chyba nie ma lepszej. Świetny sprzęt, dziękuję sklepowi za szybkość, jakość i możliwość płatności przy odbiorze, jesteście najlepsi. Pozdrawiam!
-
Pistolet solidnie wykonany pod względem konstrukcji, dobrze leżący w dłoni. Kupiony jako pierwsza Hi-Capa. Dodatkowym plusem jest skrzynka, w której jest fabrycznie dostarczany, a doznania jakie daje ze strzelania to 10/10. Rewelacja!
Brak opinii