MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

AirSoft Gun

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Akumulatory stanowią podstawę działania każdej repliki typu AEG (Airsoft Electric Gun). Ich zadaniem jest zasilenie energią elektryczną silnika, który wprawia w ruch cały układ napędowy repliki zwany gearboxem. Z poniższego poradnika dowiesz się: jaką baterię do repliki ASG wybrać, jak ładować akumulator oraz jak o niego zadbać, by nie uległ szybkiemu zużyciu.

  Zobacz więcej
 2. Repliki sprężynowe to głównie karabiny snajperskie i strzelby. Jak działają? Sprawdź animacje na infografice!

  Zobacz więcej
 3. Air Electric Gun to kopia broni, która ma elektryczny napęd. Zobacz na infografice budowę wewnętrzną i charakterystyczne cechy replik AEG!

  Zobacz więcej
 4. Pozostanie niewidocznym dla przeciwnika to w przypadku pola walki kwestia życia i śmierci - dosłownie. W związku z tym nie dziwi ogrom pomysłów i rozwiązań, powstających od wielu lat, mogących zmniejszyć prawdopodobieństwa wykrycia. W przypadku rozgrywek ASG gra nie toczy się na szczęście o tak wysoką stawkę, jednak emocje związane z rywalizacją również są ogromne i każda możliwość uzyskania przewagi jest istotna.

  Zobacz więcej
 5. Podczas rozgrywek ASG sama replika i zapas kulek nie wystarczą. Bardzo często będziesz potrzebował kilku dodatkowych akcesoriów, które ułatwią i umilą Ci spędzany czas. Takie rzeczy jak repelenty na komary, dobre rękawice taktyczne i świetna kamizelka taktyczna to tylko jedne z nielicznych akcesoriów, które mogą okazać się niezbędne w terenie. Zapoznaj się z poniższym poradnikiem, aby zobaczyć, co może być przydatne dla Ciebie.

  Zobacz więcej
 6. Wybór pierwszej repliki i akcesoriów do niej może na początku być trudny. Podpowiemy Ci w tym poradniku, na co zwracać uwagę przy zakupie pierwszego sprzętu, za co tak naprawdę płacisz i jaki napęd do karabinka będzie najlepszy. Dowiesz się również, czym jest słynny i lubiany przez wielu system blow back. Podpowiemy także, co wybrać do ochrony oczu i jakie akcesoria na początek ułatwią Ci strzelanie.

  Zobacz więcej
 7. Air Soft Gun, w skrócie ASG – to jedyny w swoim rodzaju sport, który stał się popularną na świecie alternatywą dla znanego już paintballu. Przeczytaj więcej w naszym poradniku!

  Zobacz więcej
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49