Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro |

00 g 00 m 00 s

Mugga (Jaico) - preparaty i repelenty na komary i kleszcze

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Cena
Zastosuj
Okazje
Dostępność
Schowaj Czytaj więcej

Jaico D.P.N.V. to belgijska firma odpowiedzialna za produkcję preparatów Mugga. Na rynku repelentów przeciwko komarom, kleszczom, meszkom i innym owadom jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek.  

Mugga to seria preparatów odstraszających komary, kleszcze i inne insekty, a także środków łagodzących po ukąszeniach owadów. Jedną z wersji preparatu jest spray Mugga, który z powodzeniem możesz stosować zarówno na wycieczkach, jak i wychodząc z domu w letni wieczór. Podawanie preparatu w sprayu jest wygodne i szybkie. 

Mugga na komary występuje także w wersji do użytku domowego. Jest to urządzenie, które po podłączeniu do gniazdka elektrycznego wytwarza repelent pod postacią pary. Stosując elektrofumigator, możesz cieszyć się spokojnym snem, który nie będzie zakłócany przez latające insekty. 

Preparat Mugga na kleszcze zawiera DEET, czyli czynną substancję, która odstrasza kleszcze oraz komary. Substancja ta została stworzona przez chemików ze Stanów Zjednoczonych Ameryki na użytek sił zbrojnych prowadzących działania w wilgotnych terenach. Repelenty z DEET są bezpieczne dla zdrowia, a ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami, między innymi w Instytucie Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda na wydziale Protozoologii w Antwerpii. 

Warto także zaopatrzyć się w repelent Mugga dla dzieci, które szczególnie narażone są na powikłania i odkleszczowe choroby. W naszej ofercie znajdziesz preparaty w kulce, które mogą się okazać przyjaźniejszą formą podania na skórę dzieci.  

Polecamy także zapoznać się z repelentami z Mugga z ikardyną, które wykazują lepszy profil bezpieczeństwa niż środki z DEET. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty preparatów na kleszcze, komary i inne owady marki Jaico.