Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Kamizelki dla psów

Schowaj Czytaj więcej

Spacery z psem pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym. Zacieśniają więzi pomiędzy czworonogiem i właścicielem oraz poprawiają kondycję i ogólne samopoczucie. Coraz większą popularnością cieszą się spacery wieczorową porą. Warto jednak wiedzieć, że gdy zapada ciemność, zarówno pies jak i jego właściciel stają się znacznie gorzej widoczni na drodze. Produktem, który znacząco polepszy widoczność Twojego czworonoga po zmroku jest kamizelka odblaskowa dla psa.

Ustaw kierunek malejący

14 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 86,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 13,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 79,99 zł 90,99 zł
  Oszczędzasz 11,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 99,62 zł 113,99 zł
  Oszczędzasz 14,37 zł
Ustaw kierunek malejący

14 produktów

  Dlaczego lubimy spacerować wieczorem? Powodów można wymienić wiele. Latem wychodzimy wieczorem np. aby unikać wysokich temperatur, a zimą po prostu ze względu na krótki dzień. Należy jednak pamiętać, że spacery po zmroku wymagają większej uwagi. Warto wyposażyć siebie i psa w elementy odblaskowe, które znacznie zwiększą bezpieczeństwo wieczornych wyjść. Odblaski będą także przydatne, jeśli zdecydujesz się spuścić pupila ze smyczy. Osobom, które często wyprowadzają czworonoga po zmroku polecamy m.in. kamizelki odblaskowe dla psa.

  Znajdująca się w naszej ofercie kamizelka K9 Thorn to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z tworzywa o zwiększonej odporności na wodę. Kamizelka dostępna jest w rożnych rozmiarach, więc można ją założyć zarówno na małego, jak i dużego czworonoga. Warto także wspomnieć o wyposażeniu modelu w podszycie z siatki dystansowej, co usprawnia przepływ powietrza. W wielu tego rodzaju produktach stosowane jest zapięcie na rzep, które umożliwia dokładne dopasowanie kamizelki do budowy czworonoga. Dzięki takiej konstrukcji, kamizelka nie będzie się przekręcać, zsuwać i przeszkadzać psu w trakcie aktywności.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49