Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę

00 g 00 m 00 s

Zawieszki i breloki dla psów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

14 produktów

 1. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  75,00 zł 95,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  145,00 zł 215,00 zł
 3. (6)
  Wysyłka: w 24 godziny
  99,00 zł 110,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: w 24 godziny
  99,00 zł 110,00 zł
 5. (4)
  Wysyłka: w 24 godziny
  99,00 zł 110,00 zł
 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

14 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Kategoria zawiera najwyższej jakości zawieszki i breloki dla psów. Odnajdziesz tu praktyczne breloki dla twojego czworonoga. Niektóre zawieszki dla psów świecą w ciemności, co znacznie ułatwia zlokalizowanie pupila podczas wieczornego spaceru. Do adresówki wkłada się karteczkę z adresem zamieszkania oraz numerem kontaktowym do właściciela - mają wytrzymałą obudowę i są wodoodporne. Nie pozwól zgubić się swojemu psu, zainwestuj w adresówkę - jeśli trafi na uczciwego znalazcę, umożliwisz i ułatwisz mu bezpieczny powrót do domu. Breloki LED dla psów ważą tylko 4g, przyczepia się je do obroży, dają jasne i rozproszone światło.

Spacerujesz z psem po zmroku? Zadbaj o to, aby był widoczny! Dzięki temu nie stracisz psa z oczu, jeśli na chwilę spuścisz go ze smyczy. Ciekawym produktem pozwalającym na lokalizację czworonoga w ciemności jest świecący brelok dla psa. Dostępne w ofercie Militaria.pl zawieszki i breloki dla psów to praktyczne akcesoria wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów. Wyposażone w solidne mocowanie w formie tradycyjnego stalowego kółka lub wygodnego metalowego karabinka. Ważną cechą świecących breloków jest także odporność na wodę.

Oferowane przez nas breloki cechuje długi czas świecenia. W sprzedaży znajdują się zarówno breloki ze światłem LED zasilane bateryjnie, jak i breloki w formie markera fosforescencyjnego, który ładuje się samoczynnie w świetle słonecznym lub sztucznym. Jeśli zdarza się, że Twój pupil ucieka, rozważ także zakup zawieszki w formie adresówki dla psa. Będziesz mógł na niej zapisać swoje dane i numer kontaktowy. To znacznie zwiększy szanse na bezpieczny powrót czworonoga do domu.