Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Szelki taktyczne dla psa

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

23 produkty

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 99,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  55,00 zł 79,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 99,99 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

23 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Szelki taktyczne dla psów dostępne w tej kategorii, charakteryzują się dużą wytrzymałością zastosowanych taśm oraz rzepów. Dzięki solidnemu wykonaniu i odpornym materiałom, jak np. nylon 1000D, tego typu szelki dla psów sprawdzą się zarówno dla tych mniejszych, jak i dużych czworonogów, dysponujących większą siłą. Ponadto będą odpowiednie nie tylko do spacerów, ale również do biegania i innych aktywności. Ułatwiają to zwiększona oddychalność oraz niższa waga, to efekt zastosowania materiałów takich jak siatka dystansowa.

Zalety wynikające ze stosowania taktycznych szelek dla psa, to rozwiązania takie jak mocowania Molle, dzięki którym do szelek można łatwo przypiąć dodatkowy ekwipunek. Wielu użytkowników doceni także system błyskawicznego ściągania za pomocą klamer typu fastex. Szelki dla psa z uchwytem to z kolei dodatkowa kontrola nad psem i możliwość trzymania czworonoga blisko, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Kolejną istotną zaletą szelek jest fakt, iż psy mocno ciągnące smycz narażają się na potencjalne schorzenia tylnej części kręgosłupa, natomiast odpowiednio dobrane szelki dla psów pozwalają tego uniknąć. Jeżeli w trakcie spacerów pies często bywa niespokojny, wtedy szelki pozwalają uniknąć efektu podduszenia, który występuje przy stosowaniu obroży i smyczy. Regulowane szelki dla psów można odpowiednio dopasować i zapewnić maksymalny komfort dla czworonoga podczas spacerów – jest to ważne, ponieważ szelki nie powinny uwierać, szczególnie jeśli pies ma z nimi także biegać.