Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Obroże taktyczne dla psa

Schowaj Czytaj więcej

Ten dział zawiera obroże taktyczne dla psa w różnych rozmiarach i kolorach. Zapoznaj się z opisami produktów - odnajdziesz tam informację na temat zakresu regulacji obroży podanej w centymetrach, a także dowiesz się z jakiego materiału została wykonana obroża dla psa czy jaką ma szerokość. W większości modeli obroży taktycznych dla psów dostępnych w tej kategorii została zastosowana klamra zatrzaskowa. Wybierz obrożę odpowiednią dla swojego czworonoga. Do obroży polecamy również solidne smycze taktyczne.

Ustaw kierunek malejący

38 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

38 produktów

Strona

    Obroże taktyczne z zasady są lekkie i wytrzymałe. Są wykonane z mocnych tworzyw i przekłada się to na ich niezawodność. Szeroki zakres regulacji sprawia, że właścicielowi psa jest łatwiej dopasować obrożę do swojego czworonoga. Mocny uchwyt to częsty dodatek, który pozwala trzymać psa na krótko kiedy zajdzie taka potrzeba. Ponadto obroże dla psów dostępne w tej kategorii produktów mogą mieć również inne przydatne funkcje. Zalicza się do tego na przykład podświetlenie LED.

    Obroża z podświetleniem sprawia, że pies jest widoczny nawet po zmroku, co dla wielu właścicieli może być bardzo wygodnym rozwiązaniem. Światło takiej obroży będzie dostrzegalne nawet z odległości kilkuset metrów. Niezależnie od tego, czy potrzebne są obroże dla dużych psów, czy też dla psów małych, wśród produktów zebranych w tej kategorii z pewnością można znaleźć odpowiedni produkt. Trwałe, odporne na niekorzystne warunki pogodowe, sprawdzające się zarówno letnią, jak i zimową porą, oryginalne obroże dla psów.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49