Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Pasy biodrowe, dogtrekking, bieganie z psem

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Szeroki wybór pasów biodrowych, szelek oraz innych akcesoriów do dogtrekkingu oraz canicrossu. Profesjonalne akcesoria wykonane z najwyższej klasy materiałów, zapewnią wygodę i bezpieczeństwo Tobie i twojemu pupilowi podczas każdej aktywności na świeżym powietrzu. Szelki dogtrekkingowe posiadają duży zakres regulacji, który pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb naszego czworonoga. Dogtrekkingowe pasy dzięki miękkiej wyściółce oraz możliwości montażu linek amortyzacyjnych zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania właścicielowi psa.

Do prawidłowego funkcjonowania organizmu zarówno człowieka, jak i psa niezbędny jest ruch na świeżym powietrzu. Dotyczy to w szczególności psów ras tzw. stróżujących, dla których brak możliwości wybiegania się jest dużą przeszkodą w rozwoju i może przyczynić się do kłopotów wychowawczych. Aby zrekompensować zwierzakom niedostatek ruchu, a także, aby utrzymać je w dobrej kondycji wielu właścicieli decyduje się na uprawianie sportu w towarzystwie pupila lub długie trekkingowe wycieczki. Najpopularniejszymi formami tego typu aktywności stały się canicross (bieg z psem przypięty do właściciela uprzężą) oraz dogtrekking (turystyka piesza z czworonogiem). Podstawową zaletą tych sportów jest możliwość wybiegania psa w warunkach, w których przepisy uniemożliwiają bieganie psów bez smyczy.

Aby uprawiać dogtrekking lub canicross potrzebne są w zasadzie dobre chęci i kilka prostych akcesoriów. Najważniejszymi z nich są oczywiście pas biodrowy, uprząż z amortyzacją oraz szelki dogtrekkingowe. Odpowiednio dobrane akcesoria zapewnią nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również bezpieczeństwo w trakcie spaceru.