MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Preparaty na kleszcze dla psa

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

13 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł

13 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Kleszcze wzmagają swoją aktywność. Jest ich mnóstwo nie tylko w lasach, ale także w miejskich parkach przez co często ich ofiarami stają się nasze czworonogi. Dlatego warto zastanowić w sto, co będzie najlepsze przeciw kleszczom dla psa i poszukać skutecznego preparatu. Dobry środek na pchły i kleszcze w płynie powinien być na bazie naturalnych substancji, aby nie podrażnić skóry naszego pupila. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup odstraszacza ultradźwiękowego, który emitując niesłyszalne dla psa fale ultradźwiękowe odstraszy kleszcze.

Kleszcze wskazywane są przez ekspertów jako jedno z największych naturalnych zagrożeń dla zdrowia ludzi i zwierząt żyjących w naszej strefie klimatycznej. Te niewielkie pajęczaki fachowo określane są pasożytami zewnętrznymi kręgowców. W Polsce żyje 19 różnych gatunków kleszczy. Wszystkie te gatunki łączy głód krwi, który zaspokajają, wgryzając się w skórę swoich żywicieli. Dlatego też ważne jest, aby zadbać również o bezpieczeństwo naszego czworonoga i dobrać skuteczny preparat na kleszcze dla psa lub kota.

Na rynku dostępnych jest obecnie szereg środków na kleszcze u psów, zarówno o działaniu odstraszającym, jak i pomagających w usuwaniu pasożytów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie odstraszacze ultradźwiekowe, które emitują ultradźwięki o zmiennej częstotliwości, które nie są szkodliwe ani uciążliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Działają natomiast odstraszająco na kleszcze i trzymają je z dala. Dobry środkiem na kleszcze dla psa są również preparaty w płynie tworzone na bazie naturalnych substancji.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49