Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Smycze taktyczne dla psa

Schowaj Czytaj więcej

Niniejsza kategoria obejmuje solidne smycze taktyczne dla psów. Dzięki wytrzymałej, metalowej klamrze smycz dla psa możesz szybko i wygodnie przymocować do obroży czy też kamizelki. Warto zwrócić uwagę, że taktyczne smycze dla psa dostępne w tym dziale wyposażono dodatkowo w bardzo mocny uchwyt umiejscowiony tuż nad klamrą. Smycz jest rozciągliwa za sprawą wszytych elastycznych taśm. Przed zakupem polecamy zapoznać się także z opisem produktu i poznać opinie użytkowników dostępne na karcie konkretnego modelu smyczy dla psa.

Psy to wierne i inteligentne zwierzęta, których umiejętności są często wykorzystywane w działaniach taktycznych. Świetny słuch i węch sprawiają, że czworonogi odgrywają ważną rolę m.in. w pracy policji. Trudne zadania z którymi muszą się mierzyć psy i ich przewodnicy wymagają dobrej jakości sprzętu. Bardzo przydatne są np. smycze taktyczne dla psów, których najważniejszymi cechami są wysoka wytrzymałość i solidność. Z tego względu do produkcji smyczy taktycznych dla psów często wykorzystywane są materiały o wysokiej trwałości np. nylon 1000D.

Smycze taktyczne z jednej strony są mocowane np. do obroży, kamizelki lub szelek taktycznych dla psów przy pomocy klamry wykonanej najczęściej z metalu. Z drugiej strony smycz może być trzymana przez przewodnika w ręce lub przypięta do szlufki na pasek albo oporządzenia taktycznego. Przydatnym i często spotykanymi dodatkiem jest uchwyt zlokalizowany nad klamrą, który w razie potrzeby pozwala złapać psa "na krótko". Niektóre modele smyczy taktycznych dla psów charakteryzuje rozciągliwa konstrukcja, dzięki której zarówno pies, jak i jego przewodnik mają większą swobodę ruchów.

Ustaw kierunek malejący

45 produktów

Strona
 1. (25)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 2. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 3. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 4. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
Ustaw kierunek malejący

45 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49