Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Saszetki i sakwy dla psów

Schowaj Czytaj więcej

Torba dla psa to praktyczne akcesorium przydatne m.in. podczas szkoleń czy dłuższych wyjść z czworonogiem. W ofercie Militaria.pl znajdują się np. specjalne saszetki na karmę zapewniające łatwy dostęp do smakołyków, które są bardzo ważne podczas szkolenia psa metodą pozytywnego wzmocnienia. Dzięki nim możesz w wygodny sposób transportować różnego rodzaju przekąski i nagradzać nimi psa, gdy wykona zadanie w oczekiwany sposób. W saszetkach dla psa można przenosić także zwykłą karmę na wypadek, gdyby Twój pupil stracił siły podczas dłuższego spaceru.

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

    W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości saszetki na karmę polskiej firmy K9 Thorn. Znajdziesz u nas saszetki o otwartej konstrukcji lub z zamknięciem i o różnej wielkości. Oferujemy zarówno niewielkie saszetki z jedną komorą, jak i duże saszety trzykomorowe. Charakteryzuje je solidne wykonanie z użyciem wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz możliwość wygodnego mocowania przy pasie. W ofercie Militaria.pl można znaleźć także sakwy dla psów i kieszenie cargo stworzone specjalnie dla miłośników dogtrekkingu.

    Dogtrekking to rodzaj turystyki pieszej z psem. Pozwala zacieśnić więzi z pupilem i spędzić ciekawie wolny czas. W trakcie wędrówki pies ma założone szelki i jest przypięty do właściciela za pomocą pasa biodrowego oraz smyczy lub linki amortyzującej. Dogtrekking można uprawiać rekreacyjnie lub sportowo biorąc udział w zawodach na orientację. Przydatny w trakcie dogtrekkingu sprzęt to m.in. kieszeń cargo w której można przenosić potrzebne podczas wędrówki akcesoria np. kompas, mapę, telefon czy przekąski dla siebie lub dla psa.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49