Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Saszetki i sakwy dla psów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

5 produktów

 1. Brak towaru

 2. Brak towaru

5 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Torba dla psa to praktyczne akcesorium przydatne m.in. podczas szkoleń czy dłuższych wyjść z czworonogiem. W ofercie Militaria.pl znajdują się np. specjalne saszetki na karmę zapewniające łatwy dostęp do smakołyków, które są bardzo ważne podczas szkolenia psa metodą pozytywnego wzmocnienia. Dzięki nim możesz w wygodny sposób transportować różnego rodzaju przekąski i nagradzać nimi psa, gdy wykona zadanie w oczekiwany sposób. W saszetkach dla psa można przenosić także zwykłą karmę na wypadek, gdyby Twój pupil stracił siły podczas dłuższego spaceru.

W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości saszetki na karmę polskiej firmy K9 Thorn. Znajdziesz u nas saszetki o otwartej konstrukcji lub z zamknięciem i o różnej wielkości. Oferujemy zarówno niewielkie saszetki z jedną komorą, jak i duże saszety trzykomorowe. Charakteryzuje je solidne wykonanie z użyciem wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz możliwość wygodnego mocowania przy pasie. W ofercie Militaria.pl można znaleźć także sakwy dla psów i kieszenie cargo stworzone specjalnie dla miłośników dogtrekkingu.

Dogtrekking to rodzaj turystyki pieszej z psem. Pozwala zacieśnić więzi z pupilem i spędzić ciekawie wolny czas. W trakcie wędrówki pies ma założone szelki i jest przypięty do właściciela za pomocą pasa biodrowego oraz smyczy lub linki amortyzującej. Dogtrekking można uprawiać rekreacyjnie lub sportowo biorąc udział w zawodach na orientację. Przydatny w trakcie dogtrekkingu sprzęt to m.in. kieszeń cargo w której można przenosić potrzebne podczas wędrówki akcesoria np. kompas, mapę, telefon czy przekąski dla siebie lub dla psa.