ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Koszulki w kamuflażu MM14

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Płeć
Producent
Cena
Zastosuj
Długość rękawa
Materiał
Termoaktywna
Dopasowanie

2 produkty

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdują się koszulki w kamuflażu MM14, który jest oficjalnym kamuflażem Sił Zbrojnych Ukrainy od 2014 roku. Wzór kamuflażu został zaprojektowany do użytku na wschodnich terenach Ukrainy, gdzie znajduje się wiele pól i stosunkowo mało obszarów zalesionych. Wzór jest wzorowany na amerykańskim kamuflażu UCP (Universal Camouflage Pattern), jednak w przypadku wersji Ukraińskiej wprowadzono szereg zmian kolorystycznych. Na kamuflaż MM14 składa się pięć kolorów: jasna beżowo-słomiana baza, trzy odcienie barwy oliwkowej oraz ciemna zieleń. Nieoficjalnie znany jako ukraiński "Pixel Camo" lub "Digital Camo", ten wzór maskujący jest szczególnie wykorzystywany przez żołnierzy i pracowników służb wojskowych, którzy potrzebują skutecznego kamuflażu w różnych warunkach terenowych na terenie Ukrainy. 

Koszulki MM14 dostępne w Militaria.pl wykonane są z lekkiego i przewiewnego materiału. Skutecznie odprowadzają wilgoć, co pozwala utrzymać skórę suchą nawet podczas intensywnego wysiłku. Dzięki zastosowaniu płaskich szwów oraz taśmy okalającej szyję, koszulki w ukraińskim kamuflażu Pixel minimalizują ryzyko powstawania otarć i zapewniają dodatkowy komfort podczas noszenia. To sprawia, że nie trzeba się martwić o nieprzyjemne uczucie podrażnienia skóry, nawet podczas długotrwałego użytkowania. 

Oferowane koszulki zostały wyposażone w panele velcro na rękawach, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematów. Dzięki temu masz możliwość personalizacji swojej koszulki poprzez dodanie flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches. To świetny sposób, aby wyrazić swoją tożsamość lub przynależność do określonej grupy. 

Koszulki MM14 przylegają do sylwetki, podkreślają jej kształty, ale jednocześnie nie ograniczają ruchów. Niezależnie od wykonywanej aktywności, taki t-shirt gwarantuje swobodę ruchów, co jest niezwykle ważne podczas działań taktycznych czy innych aktywności fizycznych. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49